n00087471-b
۱۱:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۴/۱۱

مظفر:حضورقالیباف درکابینه گمانه‌زنی است

نماینده مردم تهران در مجلس،گفت: اگر محمد باقرقالیباف در کابینه آقای روحانی باشد یکی از بهترین یاران و یکی از نیروهایی خواهد بود که می‌تواند روی او حساب کند و به کمک هم می توانند بخشی از مشکلات کشور را حل و فصل کنند.

به گزارش صاحب نیوز، حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم در خصوص انتشار اخباری مبنی بر  اینکه محمدباقر قالیباف به عنوان یکی از وزرای دولت روحانی معرفی خواهد شد، گفت: بنده اطلاع دقیقی در این زمینه ندارم و فکر می‌کنم این حرف‌ها گمانه‌زنی باشد.

وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد استفاده از آقای قالیباف و امثال وی که توانمندی بسیار خوبی در عرصه مسائل اجرایی دارند می‌تواند یکی از نقاط قوت دولت آقای روحانی باشد و من اطمینان دارم که اگر آقای قالیباف در کابینه جناب آقای روحانی باشد یکی از بهترین یاران و یکی از نیروهایی خواهد بود که می‌تواند روی او حساب کند و به کمک هم می توانند بخشی از مشکلات کشور را حل و فصل کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه شهرداری تهران هنوز ظرفیت بهره‌گیری از وجود محمدباقر قالیباف را دارد، افزود: قالیباف ظرفیت بالایی برای به اتمام رساندن امور شهر تهران  دارد و او در هرجا می‌تواند چهره‌ای موفق و توانمند باشد که مدیریت و همت جهادی را به منحصه ظهور برساند.