0036
۰۹:۲۲ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲۲

سیدمحمدعلی احمدی فرماندار محترم شهرستان مبارکه :

اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطوح مختلف موجب رضایتمندی مردم شده است

فرماندار محترم شهرستان مبارکه هم در این آیین با بیان اینکه اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطوح مختلف موجب رضایتمندی مردم شده است گفت : یکی از مهمترین دغدغه های دولت، سلامت مردم و توجه به کاهش هزینه های بخش سلامت است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از مبارکه نا ،سیدمحمدعلی احمدی فرماندار محترم شهرستان مبارکه دقایقی پیش از افتتاح بخش نو سازی شده زایشگاه محمد رسول الله مبارکه در سالن اجتماعات بیمارستان در حضور مسولین و پرسنل بیمارستان محمد رسول الله  گفت:امروز شاهد هستیم در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید، زایشگاه بیمارستان حضرت محمد رسول الله (ص) مبارکه برای ارایه خدمات در جهت رفاه شهروندان افتتاح می شود.

وی گفت: دولت همواره در حال تلاش برای رفاه بیشتر مردم بوده و توجه به بخش سلامت یکی فعالیت هایی است که محقق شده است.

احمدی با بیان اینکه تعامل و همکاری خوبی بین فرمانداری شهرستان و شبکه بهداشت و درمان وجود دارد گفت : در شهرستان مبارکه برای رفع مشکل حوزه بهداشت و درمان آماده همکاری با متولیان این بخش هستیم زیرا سلامت جامعه باید در اولویت باشد.

وی گفت: امروز بواسطه فعالیت های دولت تدبیر و امید حوزه سلامت در دور دست ترین نقاط شهرستان به مردم خدمات ارایه می کند و این خدمات روز به روز در حال گسترش است.

فرماندار شهرستان مبارکه گفت : با اجرای طرح تحول نظام سلامت در سطح جامعه دغدغه های مالی پس از بیماری بین خانواده ها رفع شده زیرا سهم پرداختی بیماران بصورت چشمگیری کاهش داشته است.

0365 666