images
۱۲:۵۶ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۱۶

حاشیه های دیدار

اعتراض تماشاگران ذوب‌آهن به تعویض قاسم حدادی‌فر

هواداران تیم فوتبال ذوب‌آهن بعد از تعویض قاسم حدادی‌فر از بازی در نیمه نخست بازی، این به شدت این بازیکن را تشویق کردند.

هواداران تیم فوتبال ذوب‌آهن بعد از تعویض قاسم حدادی‌فر از بازی در نیمه نخست بازی، این به شدت این بازیکن را تشویق کردند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرنگار مهر، تماشاگران تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بعد از تعویض قاسم حدادی‌فر در دقیقه 38 مسابقه به شدت به تشویق این بازیکن پرداختند و با این حرکت نسبت به تعویض حدادی‌فر از سوی لوکا بوناچیچ، سرمربی ذوب‌آهن اعتراض کردند. البته حدادی‌فر ترجیح داد بلافاصله بعد از تعویض از زمین بیرون آمده و به این حرکت اعتراضی نکرد.

لوکا بوناچیچ، سرمربی ذوب‌آهن در این مسابقه روح‌الله عرب، مهاجم تیمش را از ابتدا به زمین فرستاده بود و او روی یکی از گل‌های به ثمر رسیده ذوب‌آهن نقش داشت و پاس گل داد.

ذوب‌آهن در این دیدار سینا عشوری، وحید علی‌آبادی و محسن بیاتی‌نیا را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت.

مصطفی اکرامی، بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز در بازی امروز از ابتدا مقابل تیم سابقش به میدان می‌رفت اما اکرامی نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و عملکرد نامناسب او باعث شد که سمت چپ خط دفاعی تیم ذوب‌آهن در این مسابقه نفوذپذیر باشد و گل‌های تراکتورسازی از این ناحیه به ثمر برسد.

نزدیک به 40 نفر از از تماشاگران تراکتورسازی برای تماشای این بازی به ورزشگاه فولادشهر اصفهان آمده بودند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند، این تماشاگران ستاره‌های تراکتورسازی نظیر علی کریمی و کریم انصاری‌فرد را به شدت تشویق می‌کردند.

در دقیقه 18 مسابقه، اشتباه بازیکنان تیم ذوب‌آهن کریم انصاری‌فرد و ربیع‌خواه، بازیکنان تراکتورسازی را در موقعیت دو به یک با دروازه‌بان ذوب‌آهن قرار داد و این دو بازیکن گل برتری تراکتورسازی را به ثمر رساندند.

خط دفاعی تیم ذوب‌آهن در این مسابقه عملکرد بسیار بدی از خود به نمایش گذاشت و گل‌های تیم تراکتورسازی در این بازی به دلیل جا ماندن‌ها و اشتباهات فردی خط دفاعی به ثمر رسید.

حضور اسماعیل فرهادی، مهاجم تیم ذوب‌آهن در نیمه دوم مسابقه باعث افزایش موقعیت‌های گلزنی تیم ذوب‌آهن شد اما این موقعیت‌ها توسط فرهادی ثمری برای ذوبی‌ها نداشت.

کریم انصاری‌فرد، مهاجم تراکتورسازی در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و با دو پاس گل و یک گل زده، یکی از برترین بازیکنان تراکتورسازی در دیدار مقابل ذوب‌آهن بود.

تراکتورسازی در این بازی دو موقعیت تک به تک دیگر با دروازه‌بان ذوب‌آهن خلق کرد اما با درخشش گئورگ کاسپاروف، این موقعیت‌ها وارد دروازه نشد.

تماشاگران ذوب‌آهن از دقیقه 60 بازی شروع به تشویق احسان پهلوان کردند.

عملکرد مهدی رجب‌زاده، مهاجم ذوب‌آهن در این مسابقه بسیار قابل توجه بود و او علاوه بر خلق موقعیت برای تراکتورسازی، در این بازی برای تیمش گلزنی هم کرد.

فریادها و افسوس مهدی رجب‌زاده، سپهر حیدری و فرشاد بهادرانی، بازیکنان ذوب‌آهن بعد از دریافت گل سوم ذوب‌آهن در دین بازی کاملا به چشم می‌آمد.

دیدار ذوب‌آهن و تراکتورسازی تبریز با شکست سنگین 4 بر 2 ذوب‌آهن به پایان رسید.