da
۱۱:۳۷ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۲۲

سرپرست دانشگاه آزادمبارکه :

اخذ موافقت اصولی راه اندازی مرکز رشد در دانشگاه

تجاری سازی علم و تولید ثروت از آن، از اهداف اصلی حوزه پژوهشی و فناوری اطلاعات دانشگاه است و پیشرفت،توسعه و پویایی جامعه نیازمند توجه به مقوله پژوهش است و کاربردی کردن این مقوله لازمه همین توسعه و پویایی در زمینه های مختلف جامعه است

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مبارکه نا،  ،سرپرست دانشگاه آزاد مبارکه بیان کرد : این دانشگاه در صدد اخذ موافقت اصولی راه اندازی مرکز رشد در آینده است و ادامه داد : تجاری سازی علم و تولید ثروت از آن، از اهداف اصلی حوزه پژوهشی و فناوری اطلاعات دانشگاه است و پیشرفت،توسعه و پویایی جامعه نیازمند توجه به مقوله پژوهش است و کاربردی کردن این مقوله لازمه همین توسعه و پویایی در زمینه های مختلف جامعه است.
وی تعداد دانشجویان این واحد را بیش از ۳ هزار دانشجو عنوان کرد و ادامه داد : یک رشته درمقطع دکتری ،۱۷رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی و ۳۷ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و کاردانی از ظرفیت های شایان توجه این دانشگاه برای پرورش نسل جوان پویا و بالنده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحدمبارکه، به همت معاونت پژوهشی و فناوری اطلاعات با حضور هیات رییسه دانشگاه از یاوران هفته پژوهش تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم ابتدا دکتر عبداله هادی سرپرست واحد مبارکه اظهار کرد: هفته پژوهش فرصت مناسبی است تا از تمامی دست اندر کاران عرصه پژوهش و تحقیق تجلیل به عمل آید و از جایگاه چنین مجاهدانی در راه پژوهش به نیکی یاد شود.
وی گفت: از تمامی استادان، محققان گرانمایه و همه مسئولان و متولیان امر پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه تقدیر و تشکر می‌کنم و امید واثق دارم خداوند متعال تمامی این عزیزان را مددکار و پشتیبان بوده تا بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر قدم‌های موثر برای تعالی کشور را برداشته و قله‌های ترقی و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر گذاریم.
در این مراسم دکتر کیوانفرد معاون پژوهش و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری مراسم هفته پژوهش بر گسترش فعالیت ها و جذب بودجه پژوهشی این دانشگاه تاکید کرد و خواستار فراگیر شدن برنامه های پژوهشی و تعامل با همه دستگاه ها و ادارات در سطح شهرستان شد.
وی افزود : پژوهش و کار پژوهشی باید براساس نیاز و اولویت های جامعه انجام شود تا بتواند علاوه بر رفع مشکلات، نیازهای جامعه را برطرف کند. وی درپایان صحبت های خود پژوهش را بستری برای رشد و توسعه همه جانبه کشور خواند و بر انجام کارها بر اساس تحقیق و پژوهش تاکید کرد. درپایان مراسم از عوامل اجرای هفته پژوهش این واحد با اهداء لوح یادبود تقدیر شد.