تلفن همراه دو رو  عکس
۱۳:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

تلفن همراه دو رو عکس

در گذشته تلفن های همراه صفحه کلید داشتند و به مرور زمان این صفحه کلید ها جای خودشان را به تاچ اسکرین ها دادند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تلفن های همراه این روزها به دستگاه هایی تبدیل شده اند که بسیاری از کارهای روزمره ما را می توانند انجام دهند و البته قابلیت بیشتر نیز خواهد شد.

در گذشته تلفن های همراه صفحه کلید داشتند و به مرور زمان این صفحه کلید ها جای خودشان را به تاچ اسکرین ها دادند. از همان ابتدا کسانی بودند که کار با تاچ اسکرین را بسیار سخت می دانستند و همیشه دوست داشتند تلفنشان یک کیبورد سخت افزاری نیز داشته باشد.
 


 

فردی به نام "Seunggi Baek" کسی است که به تازگی طرحی در مورد حل این مشکل قدیمی ارائه کرده است. این طرح او به نوعی است که نه از مدرن بودن تلفن ها کاسته و نه به گذشته بازگشته است.

"بایک" نمونه ای از یک تلفن همراه دو رو را ارائه کرده است که هم برای دوست داران تاچ اسکرین خوب است و هم این که افرادی که کیبورد دوست دارند را راضی می کند.
 


 

در صفحه رویی این تلفن یک تاچ اسکرین بزرگ دیده می شود در حالی که اگر شما تلفن را برگردانید با یک صفحه کلید حبابی  و یه صفحه نمایش به نسبت کوچکتر روبرو می شوید.

برای استفاده از این گوشی می توانید هر دو صفحه را در آن واحد روشن داشته باشید و با هر دوی آن ها کار کنید. بسیاری معتقد هستند که این تلفن همراه می تواند ایده ای جالب برای آینده این صنعت باشد.