روز خبرنگار
۰۸:۱۷ - پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۱۷

به مناسبت 17 مرداد

سردار کریم نصر: خبرنگاران در جبهه نخست تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی هستند

رئیس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اصفهان گفت: خبرنگاران در جبهه نخست تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی هستند…

سردار نصر در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز به 17 مرداد روز خبرنگار اشاره کرد و اظهار داشت: رسانه ها و خبرنگاران در تحقق شعار امسال بسیار اثرگذار هستند و نقش مهمی دارند که در تحقق حماسه سیاسی اثرگذاری خود را نشان داده اند.

وی افزود: سیستم های رسانه ای کشور به روز و به موقع خبررسانی و اطلاع رسانی می کنند و در تحقق حماسه سیاسی مخاطبین خود را شناسایی کردند و و حماسه بزرگ سیاسی کشور را در انتخابات خردادماه آفریدند و نقش مهمی در آفرینش این حماسه داشته اند.

رئیس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اصفهان با اشاره به لزوم امانت داری رسانه ها و خبرنگاران تصریح کرد: رسانه ها باید امانت دار باشند و در ارائه و پخش صحبت های افراد اصل امانت داری را رعایت کنند.

وی بصریت خبرنگاران را مهم دانست و گفت: خبرنگاران با بصریت و آگاهی خود در راستای اهداف نظام تلاش و همت خوبی دارند و اطلاع رسانی صحیح و دقیق در خصوص مسائل مختلف انجام می دهند و باید این روحیه همیشگی و پایدار باشد.

نصر ایجاد فضای آرام و بدون چالش را در تحقق برنامه های مدیریت شهری و مدیریت استان مهم خواند و اذعان داشت: خبرنگاران در ایجاد فضای آرام و بدون چالش اثرگذارند که این نقش آن ها در سطح استان اصفهان قابل مشاهده است.