sib9Cc_534
۱۲:۵۵ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۳

با وقاحت تمام می گوید فتنه را فراموش کنید!!

دو روز گذشته مردم شاهد وقایع و روند رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی بوده اند و اگر خدا بخواهد تا فردا تکلیف این ماجرا مشخص خواهد شد.

دو روز گذشته مردم شاهد وقایع و روند رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی بوده اند و اگر خدا بخواهد تا فردا تکلیف این ماجرا مشخص خواهد شد.

متاسفانه در روز اول صحنه هایی مشاهده شد و حرف هایی زده شد که گرچه واقعیت، اما بهتر بود با لحنی مودبانه تر بیان می شد. سخنان مخالفان کلیات کابینه بسیار به جا و اکثراْ منطقی و قابل تامل بود.

چیزی که روز اول و صبح روز دوم نمود داشت، بحث بر سر ملاک بودن یا نبودن فتنه سال ۸۸ برای تشخیص صلاحیت افراد بود. جای بسی شکر دارد که هنوز نماینده هایی هستند که بر سر این مساله مانده اند و از آن فتنه و براندازی عظیم کوتاه نیامده اند.

جالب است که عده ای هنوز مطالبه گری از فتنه گران و حامیان فتنه را ” کاسب کاری ” و تعابیری از این دست می نامند و رگ گردن شان در اینجور مواقع متورم می شود!

هنوز مدت زیادی از سوال مجدد امام خامنه ای درباره عدم اعتراف فتنه گران به تقلب نشدن در سال ۸۸ نگذشته که یکی از آقایان در طول جلسه می گوید: سوال درباره فتنه این روز ها مد شده است!!

این آقا که احتمالاْ جزو وزرای آینده مملکت خواهد بود، دانسته یا ندانسته متلک خود را بار بسیاری از مردم و نخبگان و از جمله رهبر معظم انقلاب می کند و آب در دل کسی تکان نمی خورد!

دیگری با وقاحت تمام می گوید فتنه را فراموش کنید!!

آن روز که فتنه و فتنه گری و حمایت از اغتشاش و در بوق و کرنا کردن دروغ تقلب و کشته سازی و اینها مد بود، اشکالی نداشت، حالا سوال از فتنه مد شده و باید فراموش شود؟!

۸ ماه می گفتیم فتنه گری را فراموش کنید، برگردید به خانه هایتان، کسی گوش نکرد، حالا که رسوا شده اید، فتنه را باید فراموش کنیم؟! شرم تان باد که از روی مردم هم شرم نمی کنید…

خوشا به غیرت آنها که بلند و رسا گفتند فتنه ۸۸ یک شاخص انتخاب است!

دکتر نجفی که یکی از مظنونین و متهمین در بحث فتنه است، در دفاع از خود به دیدار از خانواده های کشته شدگان فتنه اشاره کرد و آن را مصوبه شورای شهر خواند و سعی کرد نه تنها خود را تبرئه کند بلکه به عنوان یک مسئول وظیفه شناس و خیرخواه نظام خود را جا بزند. غافل از اینکه یکی از آن خانواده ها پرده از دیدارشان برداشته که ” خانم ابتکار و آقای مسجد جامعی و نجفی آمده بودند. من تعجب کردم، آمده بودند تقصیر را بیندازند گردن رهبری! به کنایه می گفتند که ما تعجب می‌کنیم چرا «آقا» با این ها برخورد نمی‌کند! ”

گرچه به نظر می رسد نمایندگان محترم تصمیم خود را برای رای دادن گرفته اند و پیش بینی هم می شود که اکثر قریب به اتفاق وزرا رای اعتماد بگیرند، اما باز هم به عنوان یک برادر کوچک توصیه که نه، خواهش می کنم از نمایندگان که در رای دادن خود دقت کنند و امانت را به اهلش واگذارند نه به نااهلان و نامحرمان…

منبع:پابرهنگان