13920524000304_PhotoA
۰۹:۲۱ - شنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۶

کسب نتایج خوب رمز آشتی هواداران ذوب‌آهن با این تیم است

بوناچیچ: شانس نداشتیم/ سایپا ۹ نفره دفاع می‌کرد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در دیدار برابر سایپا شانس نداشتیم و بازی مساوی شد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس لوکا بوناچیچ پس از تساوی صفر بر صفر تیمش برابر سایپا در نشست خبری حاضر شد و در خصوص بازی اظهار داشت: در دیدار امشب همه چیز داشتیم به غیر از شانس. بازیکنان از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکردند و بازی مساوی شد.

وی ادامه داد: علی‌آبادی را برابر پرسپولیس و بیاتی نیا و حدادی‌فر را در بازی امشب از دست دادیم. نمی‌دانم تا کی این وضع ادامه پیدا می‌کند. این هفته‌ها خوب بازی می‌کنیم اما توپهایمان گل نمی‌شود. البته نباید فراموش کنیم که امروز برابر سایپایی بازی کردیم که 9 نفره دفاع می‌کرد.

بوناچیچ در خصوص قضاوت داور تصریح کرد: نمی‌خواهم در مورد داوری حرفی بزنم و قضاوت را برعهده برنامه 90 کارشناسان و مردم می گذارم. نمی دانم چرا داوران جوانی که برای ذوب آهن قضاوت می‌کنند به سود ما سوت نمی‌زنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن خاطرنشان کرد: غیر از بازی امشب در هیچ کدام از مسابقات من حرفی از شانس نزدم. امشب موقعیت‌های زیادی خراب کردیم و باید قبول کنیم که شانس نداشتیم. من مسئول نتایج تیم هستم و امیدوارم در بازی‌های بعدی بهتر شویم. بازیکنانم با تمام توان تلاش کردند و من از آنها دفاع می‌کنم.

وی در مورد کاپیتانی سپهر حیدری در این مسابقه گفت: صلصالی خودش تصمیم گرفت که کاپیتان نباشد و ما هم حدادی‌فر را انتخاب کردیم اما این بازیکن تصمیم گرفت بازوبند را به حیدری بدهد.

بوناچیچ در پاسخ به این سوال که چرا تماشاگران اصفهانی برای تماشای بازی‌های ذوب آهن به ورزشگاه نمی‌آیند اظهار داشت: آنها حق دارند چرا که خیلی وقت است ذوب آهن نتیجه خوبی کسب نکرده است. فکر می‌کنم کسب نتایج خوب رمز آشتی هواداران ذوب آهن با این تیم است.