80708842-4415524
۱۰:۳۲ - شنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۶

کارشناس ایستگاه مطالعه استان اصفهان :

اجرای فاز سوم ایستگاه های مطالعه در استان اصفهان تا یک ماه آینده

کارشناس ایستگاه مطالعه استان اصفهان گفت: فاز سوم ایستگاه های مطالعه در استان اصفهان تا یکماه آینده اجرایی می شود و شمار ایستگاه های مطالعه در این استان به ۱۹ ایستگاه می رسد.

به گزارش صاحب نیوز از اصفهان ، احسان زمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر 11 ایستگاه مطالعه در نقاط مختلف شهر اصفهان فعال است، افزود: با راه اندازی ایستگاه مطالعه در  بیمارستان حجتیه و پست نشاط اصفهان، بیمارستان شهید بهشتی و بیمارستان نقوی شهر کاشان،  بیمارستان شهید محمد منتظری و بیمارستان فاطمه الزهرا نجف آباد و  پایانه مسافربری قدس و بیمه شماره 2 تامین اجتماعی خمینی شهر  تعداد ایستگاه مطالعه به 19 جایگاه می رسد.

وی اظهار داشت: تا کنون 572 هزار و 500 جلد کتاب جهت اجرای این طرح در اختیار استان اصفهان قرار گرفته که بین ایستگاه های مطالعه توزیع شده است.

کارشناس ایستگاه مطالعه استان اصفهان با اشاره به استقبال خوب مردم از ایستگاه های مطالعه افزود: در حدود 80 هزار جلد کتاب توسط مردم به امانت برده شده که بیش از 30 درصد کتابها به ایستگاه های مطالعه برگشت شده است.

وی ادامه داد: استانداری اصفهان، فرودگاه ، راه آهن ، پایانه های صفه ، کاوه ، جی ، زاینده رود و بیمارستانهای الزهرا، کاشانی، عسگریه و خورشید مکان هایی هستند که ایستگاه های مطالعه در آنها مستقر شده ، این در حالیست که استقبال از ایستگاه های مطالعه در بیمارستان ها و مراکز پزشکی بیشتر بوده است.

زمانی افزود: بر اساس برنامه تعداد ایستگاه های مطالعه در استان تا پایان سال به 61 ایستگاه می رسد که از این تعداد 28 ایستگاه در شهر اصفهان مستقر خواهد شد.

به گفته وی این طرح تا پایان سال در شهرستانهای کاشان ، خمینی شهر، نحف آباد ، شاهین شهر، شهرضا ، لنجان ، فلاورجان، مبارکه ، گلپایگان ، آران وبیدگل، برخوار، نایین و سمیرم نیز  اجرایی می شود.