images
۱۱:۵۹ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۷

بیش از ۳۰۰ نفر از شهرضا به مناطق راهیان نور غرب اعزام می شوند

با پایان رسیدن ماه مبارک رمضان و با شروع شدن اردوهای راهیان نور غرب کشور اولین اعزام از شهرضا در تاریخ ۲۲ مردادماه شروع شد

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز از شهرضا، سروان پاسدار حمزه ممتاز مسئول اردویی و گردشگری ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: هر ساله با هماهنگی سازمان اردویی و گردشگری سپاه صاحب الزمان(عج) و مساعدتهای فرماندهی سپاه استان  سهمیه ای به نواحی ابلاغ می شود .

سروان پاسدارحمزه ممتاز تصریح کرد: سهمیه این ناحیه در تابستان امسال یک دستگاه اتوبوس با ظرفیت 40 نفر بود لذا با توجه به استقبال گرم بسیجیان و شهروندان محترم ومساعدت فرماندهی این سهمیه به بیش از 300 نفر یعنی 7 دستگاه اتوبوس ارتقاء یافت و ان شاء اله تا پایان 22 شهریور طی 4 مرحله این اعزامها تداوم دارد .

مسئول اردویی و گردشگری ناحیه سپاه شهرضا گفت: مدت زمان این سفر معنوی تفریحی ازلحظه حرکت تا زمان برگشت 4 روز است و زائرین گرامی طول مدت این سفر از گلزار شهدای کرمانشاه، شهدای پاوه، یادمان عملیات مرصاد، مرز خسروی، مجموعه تاریخی طاق بستان و بازار جوانرود دیدن می نمایند .

ممتاز در پایان گفت: هدف از برگزاری این اردوها ترویج و نشر فرهنگ دفاع مقدس و انتقال حماسه ها و ایثارگریهای رزمندگان در طول جنگ تحمیلی مخصوصا به نسل جوان می باشد و ان شاء اله بتوانیم با این حرکت عظیم فرهنگی که در کشور بوجود آمده با استعانت خدای متعال آنرا گسترش نماییم.