n00112786-r-b-010
۱۰:۵۲ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۷

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

اجرای پروژه‌های آب‌رسانی با کمبود اعتبار مواجه است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اجرای پروژه‌های آب‌رسانی برای تأمین آب مورد نیاز در استان ضرورت دارد، اما در حال حاضر این پروژه‌ها برای اجرا و راه‌اندازی با کمبود اعتبار مواجه است.

به گزارش صاحب نیوز از اصفهان، عباس حاج‌رسولی‌ها در جلسه علنی این هفته شورای اسلامی شهراصفهان ، افزود: صنایع استان باید سه درصد از سهم تولیدات خود را به پروژه‌های آبی و کشاورزی استان اختصاص بدهند تا بخشی از اعتبارات مورد نیاز برای اجرای این پروژه‌ها تأمین شود.

وی رأی اعتماد نمایندگان مجلس را در انتخاب وزیر نیرو برای رسیدگی به مشکلات آب اصفهان مهم دانست و اضافه کرد: وزاری اصلی کشور با رأی اعتماد بالا از سوی نمایندگان مجلس انتخاب شده‌اند و تأمین آب مورد نیاز اصفهان و رسیدگی به وضعیت رودخانه زاینده‌رود باید در دستور کار وزاری نیرو و اقتصاد قرار بگیرد.

این مسئول با تاکید بر اینکه انتخاب وزاری اصلی کشور با آرای بسیار بالای نمایندگان مجلس یک حماسه سیاسی بوده، متذکر شد: قانون هدفمندی یارانه‌ها باید در دولت جدید به صورت درست و اصولی اجرا شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه دولت جدید باید حقوق شهرداری‌ها و به ویژه  درصد عوارض سوخت را به صورت کامل پرداخت کند، بیان داشت: رسیدگی به مهم‌ترین مشکلات و دغدغه‌های اصلی مردم باید جزو برنامه‌های اصلی دولت جدید باشد.