218378_249
۰۹:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۸

واکس زدن کفش زائرین جمکران تا فروش مدال طلای جهان برای ایتام

در ایامی که دعواهای فوتبالیستها بر سر قرارداد های میلیاردی است، والیبالیست ها در لیگ جهانی ستاره می شوند و بسکتبالیست ها قهرمان آسیا؛ امیر مهدی‌زاده قهرمان کاراته جهان مدال طلای خود را به ایتام اهدا می کند.

به گزارش تیم رصد صاحب نیوز

همه این افتخارات بدون آن هزینه های چند صد میلیاردی که در فوتبال می شود حاصل شد اما جنبه مهمتر این افتخارات اخلاق است که باید در ورزش ما باشد. ورزش برای ما ایرانیان دو جنبه قهرمانی و پهلوانی دارد و جنبه پهلوانی و اخلاقی آن برای ما ایرانیان مسلمان بسیار پر رنگ است. در این هیاهوی قهرمانی ها رفتارهای «مهدی زاده»ها برای ما دلنشین است.
مهدی‌زاده که در مصاحبه‌های گوناگون به دفعات از کمک و یاری حضرت ابوالفضل العباس (ع) در کسب این مدال در روز تاسوعای حسینی یاد کرده بود این بار هم در تشریح حضور خود در این جشن گلریزان گفت: حضرت ابوالفضل العباس با دستان بریده خود دست از کمک برنداشت و من هم با شرکت در این جشن حداقل کاری که می‌توانستم برای کمک به ایتام و نیازمندان داشته باشم، انجام دادم.
در این گلریزان ایتام قم که با حضور خیرین برگزار می‌شد، مدال این قهرمان توسط یکی از خیرین به مبلغ 700 میلیون ریال خریداری شد و مبلغ پرداخت شده نیز صرف ایتام کمیته امداد خواهد شد.

این فرد خیّر با اهدای دوباره مدال به این جوانمرد و فضای حاکم بر برنامه و سخنان تأثیرگذار امیر مهدی‌زاده قهرمان جهان درباره ایتام موجب شد خیرین دیگر تعهّد کنند ایشان را به همراه اعضای خانواده به سفرهای معنوی و زیارتی حج عمره، کربلای معلی و مشهد مقدس اعزام کنند.