«رسوایی» در صدر / «تهران ۱۵۰۰» به ۱۵۰۰ میلیارد نزدیک شد
۱۴:۱۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

«رسوایی» در صدر / «تهران ۱۵۰۰» به ۱۵۰۰ میلیارد نزدیک شد

«رسوایی» آخرین ساخته ده‌نمکی توانست در تهران به فروش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها به فروش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برسد.

«رسوایی» آخرین ساخته ده‌نمکی توانست در تهران به فروش یک میلیارد و 600 میلیون تومان و در شهرستان‌ها به فروش یک میلیارد و 300 میلیون تومان برسد.

به گزارش صاحب نیوز ،فروش فیلم «رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده نمکی  به مرز سه میلیارد تومان رسید. فروش این فیلم در شهرستان ها به مرز یک میلیارد و 300 میلیون تومان و در تهران به مرز یک میلیارد و 600 تومان رسیده و پیش بینی می شود این رقم تا پایان زمان اکران از مرز سه میلیارد تومان هم عبور کند.

 رسوایی برخلاف سه گانه «اخراجی‌ها» کمترین تبلیغات تلویزیونی را داشته، ولی با این حال نسبت به سایر فیلم‌های نوروزی در صدر گیشه قرار دارد.

داستان این فیلم از این قرار است: افسانه دختر بدنام محل که مورد توجه اهالی است، به دلیل بدهی های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است؛ او پس از ربودن سفته‌های پدرش هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می شود و …

 در فیلم «رسوایی» اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمد‌رضا شریفی‌نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، آرزو افشار، تینا آخوند‌تبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات، ابولفضل همراه، فرامرز روشنایی، اسدالله یکتا و…  به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 انیمیشین «تهران 1500» به فروش یک میلیارد و 370 میلیون تومان دست پیدا کرد

 انیمیشین  «تهران 1500» به کارگردانی بهرام عظیمی توانست یک میلیارد و 370 میلیون تومان در تهران و شهرستان فروش داشته باشد.

 این انیمیشین شهر تهران را در سال 1500 شمسی به تصویر می‌کشد که در آن از شخصیت‌ و کاراکترهای بازیگران سینمای کشور همچون هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهران مدیری، گوهر خیراندیش، مهتاب نصیرپور، محمدرضا شریفی‌نیا، حبیب رضایی و حسام نواب‌صفوی استفاده شده و این بازیگران به دوبله شخصیت های خود در این انیمیشین پرداخته اند.

 انیمیشین «تهران 1500» در ژانری کمدی تولید شده که داستان آن درباره گذشته و حال پیرمردی 160 ساله به نام اکبر آقا است و زمان این داستان نیز مربوط به 15 روز قبل از تحویل سال 1500 هجری شمسی است.

«حوض نقاشی» 798 میلیون تومانی شد

 فیلم «حوض نقاشی» جدیدترین ساخته مازیار میری توانست چهارشنبه، 22 میلیون تومان و پنجشنبه، 41 میلیون تومان فروش داشته باشد؛ رقم نهایی فروش این فیلم تا سه شنبه به 798 میلیون تومان رسیده است.

این فیلم از تولیدات حوزه هنری است و داستان زوج جوانی را روایت می کند که با نوع نگاهی که به زندگی دارند، با تمام افراد پیرامونشان متفاوت هستند و این تفاوت در زندگی خانوادگی و اجتماعی آنها تاثیر می گذارد.

 در فیلم «حوض نقاشی» سید شهاب حسینی در نقش رضا و نگار جواهریان در نقش مریم به ایفای نقش پرداخته اند؛ همچنین این فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بهترین فیلم از نظر تماشاگران را از آن خود کند.

 قاعده تصادف، 200 میلیون تومانی شد

 فیلم «قاعده تصادف» به کارگردانی بهنام بهزادی توانست به فروش بیش از 200 میلیون تومان دست پیدا کند.

در این فیلم که داستان تعدادی از جوانان است که می‌خواهند برای اجرای یک تئاتر به خارج از کشور بروند، ولی مخالفت پدر یکی از اعضای گروه برای آنها دردسرهایی به وجود می‌آورد، اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، بهاران بنی احمدی، روشنک گرامی، الهه حصاری، امیر جعفری، سروش صحت و دیگران به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم «رژیم طلایی» به کارگردانی رضا سبحانی که از 24 اسفند ماه به نمایش عمومی درآمده، توانست تا سه‌شنبه، 20 فروردین به فروش 251 میلیون تومانی برسد.

 مهدی هاشمی، مریلا زارعی، امین حیایی، پروین ملکی، صنم سجادیان، حسین قورچی، انوشیروان نعیمی، نازنین لواسانی، حسین لواسانی، مجید علیزاده، اشکان هورسان، آرش راد، علی مددی و حیدر علیزاده از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «رژیم طلایی» به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان این فیلم که مضمونی طنز در فضای اجتماعی دارد، به موضوع مهریه‌های سنگین و غیرمعقول می‌پردازد و داستان زن و شوهری را روایت می‌کند که به اندازه وزن زن و مرد مهریه در نظر گرفته شده است