تعداد نامزدهای شورای شهر خوانسار به بیست نفر رسید

به گزارش صاحب نیوز به نقل از وبلاگ خوانسار نیوزتعداد نامزدهای شورای شهر خوانسار به بیست نفر رسید سعید صادقی  یکی از  نامزدهای حضور در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خوانسار در گفت و گو  با خوانسار نیوز از انصراف خود از کاندیداتوری شورای شهر خبر داد و اظهار داشت که انصراف خود را […]

به گزارش صاحب نیوز به نقل از وبلاگ خوانسار نیوزتعداد نامزدهای شورای شهر خوانسار به بیست نفر رسید سعید صادقی  یکی از  نامزدهای حضور در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خوانسار در گفت و گو  با خوانسار نیوز از انصراف خود از کاندیداتوری شورای شهر خبر داد و اظهار داشت که انصراف خود را در فاصله ای کوتاه پس از ثبت نام رسماً  به فرمانداری اعلام نموده است.

همچنین کتایون نادری، نیز روز گذشته با درج پیامی در وبلاگ شخصی خود، ضمن تشکر از شهروندان خوانساری از نامزدی در انتخابات شورای شهر خوانسار انصراف داده است.

تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات شورای اسلامی شهر خوانسار 22 نفر بود که با انصراف 2 کاندیدای فوق الذکر در حال حاضر به 20 نفر رسیده است.
بیست نامزد باقیمانده در صورت تایید صلاحیت، برای تصاحب 7 کرسی در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خوانسار به رقابت خواهند پرداخت.٪