photo_2016-11-04_01-15-10
۰۱:۲۰ - جمعه ۱۳۹۵/۰۸/۱۳

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد نجف آباد :

روز ۱۳ آبان به مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم ، شکستنی است

امیر حسام ایزدی گفت: در ۱۳ آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است؛ پس دشمنی سرسختانه جبهه استکبار ناشی از یک تفاهم و بد فهمی و یا دشمنی بر سر اشتراک در منافع نیست که با مذاکره و یک بازی برد، برد قابل حل باشد.

به گزارش صاحب نیوز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: در13 آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است؛ پس دشمنی سرسختانه جبهه استکبار ناشی از یک تفاهم و بد فهمی و یا دشمنی بر سر اشتراک در منافع نیست که با مذاکره و یک بازی برد، برد قابل حل باشد.
امیر حسام ایزدی با اشاره به 13 آبان، روز استکبارستیزی گفت: امروز مردم اصفهان و دانشجویان دانشگاه های استان با حضور شکوهمندشان، یادآور حوادث مهمی شدندکه در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشتند.

دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد استان اصفهان گفت : در روز 13 آبان 1343، مأموران رژیم شاه، حضرت امام خمینی(ره) را در قم دستگیر و به دستور آمریکا، به ترکیه تبعید کردند. در روز 13آبان 1357، دانش آموزان تهرانی در اعتراض به دخالت های آمریکا در ایران، راه پیمایی کردند، ولی دژخیمان رژیم شاه، به آنان حمله کرد و آنان را به خاک و خون کشید.

عضو شورای تبیین مواضع استان اصفهان دانشجوی رشته مهندسی هسته ای تصریح کرد: در روز 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد، این مبارزه و دشمنی ناشی از سوء تفاهم و اختلاف بر سر برخی منافع نبوده بلکه دشمنی با اصل و اساس حق و هدایت بوده و جبهه استکبار به دنبال حذف جریان حق از صحنه عالم بوده است.

ایزدی ادامه داد: این ابعاد از پیچیده شدن و سخت تر شدن معادلات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی استکبار در پروژه نفوز گرفته، که یکی از تاکتیک های همیشگی دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی بوده است تا پروژه عبور از ایمان و اعتقاد نسل جدید این انقلاب برای نابودی این تفکر اسلامی و شیعی، چرا که استکبار فهمیده است در جنگ سخت تا ایمان و اراده همانی باشد که در هشت سال دفاع مقدس بوده وامروزه که در جهان اسلام متبلور شده است قادر به حذف این مکتب ناب محمدی نیستند وهمه تجهیزات ماهواره ای، هالیودی، اینترنتی خود را به کار گرفته تا نسل جدید انقلاب را در ایمان و اراده شان سست تر کند.

وی تصریح کرد: دشمن این را بداند افسران جنگ نرم خود را اماده همه حملات انها کردند؛ 13 آبان به همه مستضعفان آموخت که می توانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است؛ پس دشمنی سرسختانه جبهه استکبار ناشی از یک تفاهم و بد فهمی و یا دشمنی بر سر اشتراک در منافع نیست که با مذاکره و یک بازی برد، برد قابل حل باشد؛ بلکه دشمنی با اصل و رسالت ودعوت به حق و دفاع از مظلومان عالم است و مستکبران عالم بدانند جوانان و دانشجویان ایرانی خود را آماده برای همه توطئه ها، فشارهای سیاسی، اقتصادی و تمام نقشه هایی که شما سال ها برای نابودی ایمان و اراده ما جوانان ایرانی کشیده اید همه حرف ما دانشجویان انقلابی به مبادی استکبار همین است، تمام، نگذارید سربندهای (یازهرا) را بر سر ببندیم. ما تا آخر ایستاده ایم….

انتهای پیام/ث