حادثه
۱۱:۴۷ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱

شامگاه گذشته و بامداد امروز:

۸ مصدوم در واژگونی پژو در محور نائین به نیستانک/ منوکسید کربن سه نفر را راهی بیمارستان کرد

مسوول روابط عمومی اورژانس اصفهان با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی سورای پژو و مسمویت چند نفر بر اثر گاز منوکسید کربن، گفت: در مجوع ۱۱ نفر توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز، از وقوع یک حادثه تصادف در محور نائین به نیستانک در شامگاه دوشنبه خبر داد.

عباس عابدی در این رابطه توضیح داد: در ساعت 20:23 روز دوشنبه اول آذرماه طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس اصفهان یک حادثه تصادف گزارش شد، که بلافاصله گروه های اورژانس برای امدادرسانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این سانحه که یک دستگاه سواری پژو دچار واژگونی شده بود، هشت تبعه افغانستانی دچار مصدومیت شده بودند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بابیان اینکه دو خودروی آمبولانس اورژانس به محل عزیمت کرده بودند، افزود: چهار نفر از مصدومان مرد و چهار نفر دیگرشان خانم بودند.

عابدی بابیان اینکه پس از حضور تکنسین‌های اورژانس در محل حادثه اقدامات سرپایی بر روی مصدومان انجام گرفت، گفت: مصدومان حادثه برای ادامه روند درمان به بیمارستان حشمتیه نائین انتقال داده شدند.

* گاز منوکسید کربن در نجف آباد سه نفر را راهی بیمارستان کرد

وی همچنین از مسمومیت سه نفر براثر استنشاق گاز منو کسید کربن در نجف‌آباد خبر داد و اظهار کرد: خبر این حادثه در ساعت 4:38 صبح امروز به مرکز اورژانس اطلاع داده شد که گروه اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان مصدومان این حادثه را دو مرد و یک خانم گفت و افزود: پس از اقدامات ابتدایی درمانی توسط تکنسین‌های اورژانس برای ادامه روند درمان به بیمارستان شهید منتظری نجف‌آباد انتقال داده شدند.

انتهای پیام/ الف