490305_829
۱۹:۵۲ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۴

خبرهای 24 ساعت گذشته پلیس اصفهان؛

توقیف محموله ۲۴ تنی برنج قاچاق/ ۴۸ کیلو تریاک کشف و یک سوداگر مرگ در شهرضا دستگیر شد

سردار آقاخانی از کشف ۲۴ تن برنج قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

به گزارش صاحب‌نیوز، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده ولو که از جنوب کشور به سمت شهریار در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

سردار عبدالرضا آقاخانی گفت: در بازرسی از این کشنده مقدار 24 تن برنج قاچاق فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد. کارشناسان مربوطه ارزش برآورد شده این محموله را یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کرده‌اند.

وی ادامه داد: در این خصوص راننده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران‌ناپذیری به اقتصاد کشور می‌زند که در این خصوص نیروی انتظامی با قاطعیت با قاچاقچیان کالا مقابله می‌کند.

* توقیف سواری سمند با 144 فقره تخلف حادثه‌ساز

رئیس پلیس‌راه اصفهان گفت: مأموران پلیس‌راه نائین- یزد حین کنترل خودروهای عبوری در محور نائین – ارکان یک دستگاه سواری سمند را به علت تخطی از سرعت مجاز متوقف کردند.

سرهنگ حسین پور قیصری ادامه داد: در استعلام از سوابق این خودرو مشخص شد دارای 69 میلیون و 350 هزار ریال جریمه پرداخت‌نشده و 144 فقره تخلف حادثه‌ساز است که خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شد، بیشترین تخلفات ثبت‌شده برای این خودرو تجاوز از سرعت مجاز ثبت‌شده است.

* کشف بیش از 48 کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در شهرضا

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهرضا مطلع شدند فردی اقدام به توزیع مواد مخدر در شهرستان شهرضا می‌کند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ حمید امیرخانی اظهار کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اختفای وی اعزام و در بازرسی ازآنجا مقدار 48 کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند.

این مسئول انتظامی بیان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آن‌ها نخواهد داد.

انتهای پیام/ پایگاه خبری پلیس/ الف