img_7234
۲۱:۳۷ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۶

در جلسه هماهنگی برنامه 9دی مطرح شد؛

گرامیداشت حماسه ۹دی، از بروز فتنه های جدید جلوگیری می کند

امام جمعه چادگان گفت: یادآوری و گرامیداشت این روز از بروز فتنه های جدید جلوگیری می کند و تلنگری خواهد بود به همگان که این ملت بیدار هستند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، جلسه هماهنگی بزرگداشت حماسه 9 دی شهرستان، عصر امروز  با حضور سرپرست فرمانداری، امام جمعه و دیگر مسوولان شهرستان درسالن جلسات فرمانداری چادگان برگزار شد.

مهدی اسدپور سرپرست فرمانداری چادگان در این جلسه گفت: تکریم و گرامیداشت این روز ارزشمند و حماسی یک وظیفه و رسالت تلقی می شود که یکی از عوامل اصلی این بزرگداشت و تکریم، به جهت اهمیت نظام و ارزش های آن و حفظ روحیه انقلابی است.

وی افزود: مردم با حماسه آفرینی خود در روز ۹دی نشان دادند که انقلاب را با تمام وجود حفظ خواهند کرد.

حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه چادگان هم در این جلسه ضمن تأکید بر حضور حداکثری مسئولان و مردم در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، تذکر و یادآوری این روز را بسیار مهم دانست و گفت: برخی می گویند نیازی نیست هر ساله حماسه 9 دی مراسم برگزار شود، این چه سخنی است؟ در صورتی که در قرآن کریم بارها بر تذکر و یادآوری توصیه شده است و مطمئن باشید یادآوری و گرامیداشت این روز از بروز فتنه های جدید جلوگیری می کند و تلنگری خواهد بود به همگان که این ملت بیدار هستند.

وی خاطر نشان کرد: حضور قهرمانانه مردم  چادگان در تمام صحنه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و…. نمونه بارز بصیرت مردم شهرستان چادگان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان هم در این جلسه با اشاره به ولایت مداری و بصیرت شناسی مردم در روز 9 دی اضافه کرد: حماسه ای که مردم ایران در مسیر ولایت شناسی و بصیرت افزایی در مکتب تاریخ ثبت کرده اند، راه روشی برای بیداری اسلامی و مقابله با فتنه در تمام زمینه ها است.

سرهنگ منصوری به برنامه گرامیداشت حماسه 9 دی که روز پنج شنبه،ساعت 10:30 صبح در مسجد جامع چادگان برگزار می شود اشاره کرد و گفت: روز پنج شنبه با حضور مسئولان و کارکنان ادارات در این نشست بصیرتی بر بصیرت خود بیفزاییم و اطلاع رسانی مراسم نیز توسط  تمام ادارات و نهاد ها انجام شود.

انتهای پیام/ث