101-210x140
۱۱:۵۱ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۸

فرمانده سپاه ناحیه درچه:

در روز ۹ دی ظرفیت مردمی به رخ دشمنان نظام کشیده شد

سرهنگ محمدعلی مهرابی گفت همانطور که دفاع مقدس همچون گنجی برای نظام اسلامی پایدار ماند و حماسه نهم دی نیز به عنوان یک گنجنه ماندگار برای نظام ثبت شد که دشمنان را نا امید کرد و به آنها فهماند که نباید چشم طمع به نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از درچه نیوز، سرهنگ محمدعلی مهرابی در گفتگو با خبرنگار درچه نیوز گفت: حماسه نهم دی در پی فتنه ۸۸ صورت گرفت و برنامه ریزی چند ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را نقش بر آب کرد.

محمدعلی مهرابی افزود: دشمن با برنامه ریزی، استفاده از مهره های داخلی و با استفاده از همه ظرفیتهای اطلاعاتی مقدمات این فتنه را فراهم کرد. انتخابات ۸۸ عرصه ای بود که دشمن را به طمع انداخت تا برنامه ریزی چندین ساله خود را عملی کند.

وی گفت: دشمن با به صحنه کشاندن افراد بی بصیرت که سابقه انقلابی هم داشتند و با استفاده حداکثری از فضای تبلیغاتی انتخابات ۸۸ چنین فتنه ای را بر پا کرد و به درستی فتنه بزرگ نام گرفت. در واقع بعد از جنگ تحمیلی می توان گفت بزرگترین دسیسه بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و همانطور که در دفاع مقدس برای از پای درآوردن نظام جمهوری اسلامی همه ظرفیتهای نظام سلطه پشت سر صدام جنایتکار قرار گرفت در فتنه ۸۸ نیز دشمن با همه ظرفیت خود به میدان آمد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج درچه در ادامه افزود: همانطور که در دفاع مقدس مردم به پشتوانه اعتقادات و باورها به صحنه آمدند و با هدایتهای ولی فقیه در تاریخ جاودانه ماند، در این برهه از زمان نیز مردم به میدان آمدند و هوشمندانه در برچیدن نسخه فتنه نقش آفرینی کردند.

سرهنگ محمدعلی مهرابی در ادامه گفت: ایدئولوژی اسلامی نظام و تدابیر مقام معظم رهبری برای حفظ و حراست ار هویت اسلامی نظام با روشنگری و به صحنه کشاندن مردم برای دفاع از این هویت و انقلاب و نظام اسلامی درواقع ظرفیت عظیم و بی بدیلی است که به رخ دشمنان نظام کشیده شد.

وی گفت: همانطور که دفاع مقدس همچون گنجی برای نظام اسلامی پایدار ماند، نهم دی نیز به عنوان یک گنجینه ماندگار برای نظام ثبت شد که دشمنان را نا امید و به عقب راند و به آنها فهماند که هیچکس نمی تواند چشم طمع به نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.

مهرابی افزود: خواص باید این تحلیل را داشته باشند که هویت اسلامی انقلاب را باید پاس داشت و همین هویت اسلامی است که انقلاب را در مقاطع مختلف حفظ کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج درچه در پایان گفت: مسئولان با حفظ بصیرت باید هوشیار باشند که بصیرت مانند چشم است که اگر نباشد به بیراهه خواهند رفت و با ولایت مداری و بصیرت افزایی نگذارند خدشه ای به انقلاب و هویت اسلامی آن وارد شود و مسئولان قدر مردم فهیم، متدین و بصیر را بدانند و به مردم طوری که در شان آنهاست خدمت کنند که همه در مقابل خداوند و شهدا باید پاسخگو باشیم.

انتهای پیام/ع