img_4639
۱۹:۲۱ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۸

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی؛

ایران کشوری امن در میان جهنم جهان است/ اعتماد به ولی فقیه باید در همه زمان ها باشد

حجت السلام حسین جوادی با اشاره به نظر تحلیل گران جهانی در خصوص ایران گفت: ایران کشور امن در میان جهنم جهان است، ایران می تواند اقتدار خودش را حفظ کند و در فتنه ۸۸ مردم بصیر ایران بودند که بدون دعوت هیچ گروهی به خیابان ها آمدند و مهر خاتمه به همه آن فتنه ها زدنند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، در مراسم  گرامیداشت روز ۹دی که در مسجد جامع چادگان برگزار شد گفت: در کربلای معلی، اتفاق های مهمی به وجود آمد و دو گروهی در مقابل هم قرار گرفتند که هر دو گروه خداپرست و تمام دستورات اسلام را قبول داشتند.

وی تصریح کرد: آنچه در ظاهر نشان می دادند، مدعی این بود که نبوت پیامبر خاتم را قبول دارند و به همان کعبه نماز می خوانند.

حجت الاسلام حسین جوادی با بیان این که عمر سعد، خطاب به لشکریان گفت: لشکریان خدا بروید و حسین (ع) را بکشید که بهشت بر شما واجب می شود افزود: همانا برای رسیدن به سعادت در مقابل امام حسین(ع) ایستادند و کسانی در مقابل هم قرار گرفتند که مشترک در دین بودند، اما کدام قرائت دین؟! کدام قرائت از حساب و کتاب؟!

وی تأکید کرد: ۷۲نفر، نمونه عالم خلقت شدند و به سبب ویژگی هایی همچون بصیرت و آگاهی که یک طرف جبهه، و طرف دیگر سی هزار لشکر که آن ها هم به اسلام معتقد بودند، ولی یاران امام دارای بصیرت دینی بودند.

حجت الاسلام جوادی به یکی از سرداران سپاه امام علی(ع) اشاره کرد و افزود: شمر بن ذل جوشن، ۱۷بار پیاده به حج رفته و اهل مناجات بود، اما در واقعه عاشورا چه کرد؟!

وی گفت: این فرد است که می تواند به دین ضربه بزند و بصیرت یعنی شناخت ه‍مین دروی ها است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: خائنین فتنه ۸۸ غریبه نبودن و خیلی سابقه از خودشان نشان داده بودند که از قضاء،  مشکل ایجاد می کردند.

وی در خصوص کلمه بصیرت اظهار کرد: بصیرت یعنی خواندن پس پرده، بصیرت یعنی این که بدانیم، یک مشت انسان های معلوم الهویه نمی آیند کربلا درست کنند! چون کسی دنبالشان نمی آید، بلکه کسی که سابقه خدمت به اسلام داشته باشد در مقابل امام حسین (ع) می ایستد.

حجت السلام حسین جوادی بیان کرد: در فتنه 88، شاید سران فتنه، توهین به مقدسات مدنظرشان نبود، اما کار از دست آن ها خارج شد و نتیجه آن به آتش کشیدن خیمه ها در روز عاشورا شد.

وی با اشاره به نظر تحلیل گران جهانی در خصوص ایران گفت: ایران کشور امن در میان جهنم جهان است، ایران می تواند اقتدار خودش را حفظ کند.

حجت السلام جوادی خاطر نشان کرد: در سال 88 امام حسین (ع) به داد نظام و انقلاب رسید که بعد از هتک حرمت ها، مردم بصیر ایران بودند که بدون دعوت هیچ گروهی به خیابان ها آمدند، و مهر خاتمه به همه آن فتنه ها زدنند.

وی با اشاره به ولایت فقیه در جامعه افزود: کسانی که به امام علی(ع) شک کردند، در مورد این که چرا امام باید ۴هزار نفر نماز گزار را بکشد، گمراه شدند، پس نتیجه می گیریم که اگر اعتماد به ولی فقیه باشد نباید تکرار اتفاق های این چنینی در جامعه باشد و به ولایت فقیه شک نکنید که ولایت مطلقه همین است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با بیان این که، حقوق بشر، شعار دین ماست و دشمنان با این شعار بر علیه خودمان استفاده می کنند گفت: فهم و بصیرت و آگاهی در این معرکه حرف اول را می زند و جنایت کارانی که به عنوان حقوق بشر، روی همه جنایت ها سر پوش می گذارند، فرعون زمان ما با شعار هایمان علیه خودمان استفاده می کند.

انتهای پیام/ع