%da%af%d9%84-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%b1%d8%ad%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c
۱۵:۳۹ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۹

امام جمعه موقت فرخی:

حماسه ۹ دی فتنه گران را سر جای خود نشاند

حجت الاسلام رحمانی گفت: مردم بصیر ایران در حماسه ۹ دی دشمن و همه کسانی که به ارزش های اسلام اهانت کردند را سرجای خود نشاندند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور امام جمعه ی موقت فرخی از تواب خورو بیابانک، در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به حضور دشمن شکن مردم در نهم دی ماه سال 88 گفت: مردم بصیر ایران اسلامی در روز 9 دی کسانی را که حاضر شدند تمام ارزش های انقلاب اسلامی را با کمک دشمن زیر پا بگذارند سرجای خود نشاندند.

حجت الاسلام گلمحمد رحمانی با اشاره به اهداف اغتشاش گران در وقایع بعد از انتخابات سال 88 گفت: آن ها در پی رسیدن به سلطنت و بر اندازی نظام اسلامی بودند.

وی افزود: خداوند برای انسان فرقان قرار داده است که حق و باطل را تشخیص دهد، در نهم دی ماه مردم با حضور در صحنه به دشمن و فریب خوردگان داخلی نشان دادند که مردم با بصیرت پای نظام اسلامی و ارزش ها ایستاده اند.

خطیب موقت جمعه فرخی خاطر نشان کرد: اگر مواقعی افرادی رفتارهایی دارند که خلاف ارزش ها است ملت ایران به وقتش خود را نشان می دهد و نمونه های آن 22 بهمن و دیگر مواقع است.

وی استکبار ستیزی و ایستادگی در مقابل دشمن را از آرمان های انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: اگر امروز ما در منطقه حرفی برای گفتن داریم و یک قدرت بزرگ حساب می شویم همه از ایستادگی و استقامت است.

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی گفت: کسانی که در جایگاه های مهم و حساس کشور قرار گرفته اند که دستاوردهای نظام اسلامی که با خون شهدا به دست آمده بود را پای مال کرده اند.

وی با اشاره به فرا رسیدن ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: ولایتمداری حضرت عبدالعظم (ع) مقام ایشان را به جایی رساند که زیارتش ثواب زیارت سیدالشهدا(ع) را دارد.

انتهای پیام/ الف