01
۱۵:۲۳ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۹

امام جمعه اردستان:

ملت بزرگ ایران با تحریم تسلیم نمی شوند

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه در حال حاضر دنیا نا امن است تصریح کرد: به کسانی که در رأس کشورهای به اصطلاح پیشرفته قرار دارند و سلاح های اتمی هم در اختیار دارند نمی توان به هیچ وجه اعتماد و اطمینان کرد.

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه اردستان اظهار کرد: هر از گاهی نیروهای امنیتی و نظامی ما هم چون سپاه، بسیج، نیروی هوایی و زمینی با ایجاد رزمایش های مختلف نگاه دشمن به ایران اسلامی و مقتدر را عوض می کنند.

حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد موسی بن جعفر(ع) گفت: رژیم آل سعود با حمایت رژیم صهیونیستی هم چنان مردم را در بحرین قتل عام می کند و از حاکم آن نیز حمایت لازم را دارد.

خطیب جمعه اردستان با توجه به آغاز سال جدید میلادی ابراز امیدواری کرد: مردم دنیا و به خصوص مسئولان آن ها بتوانند در آسایش، امنیت و تولید علم موفق باشند نه این که در تولید سلاح های کشتار های جمعی پیشتازی کنند.

دهشیری با بیان اینکه در حال حاضر دنیا نا امن است تصریح کرد: کسانی که در رأس کشورهای به اصطلاح پیشرفته قرار دارند و سلاح های  اتمی هم در اختیار دارند نمی توان به هیچ وجه به آن ها اطمینان کرد.

وی با بیان اینکه عده ای که در فتنه 88 هم بودند اخیرا به آمریکا نامه نوشته اند که تحریم های ایران را ادامه دهید تصریح کرد:  این ها با این اعمال نمی توانند بر روی مردم ما نفوذ پیدا کنند شاید مردم ما را به زحمت بیندازند ولی مردم ما با تحریم ها هم تسلیم نخواهد شد.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه شورای امنیت برای اولین بار قطعنامه ای بر علیه اسرائیل صادر کرده تصریح کرد: اما ترامپ گفته اسرائیل دیگر قطعنامه ای در خصوص سرزمین فلسطین نخواهد داشت و از اسرائیل حمایت همه جانبه کرده است.

حجت الاسلام دهشیری بیان کرد: مردم کم کم  دارند بیدار می شوند و دیگر شرارت ها را تحمل نمی کنند و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «اسرائیل 25سال آینده را نخواهد دید.»

انتهای پیام/ صبح اردستان/ الف