99996275
۲۱:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

در مسابقات قهرمانی کامبت استان اصفهان:

رتبه های اول و دوم مسابقات استانی سبک کامبت برای فلاورجانی ها

تیم های فلاورجان الف و ب توانستند در مسابقات استانی کامبت مقام های اول و دوم را از آن خود کنند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پلنا، مسابقات قهرمانی سبک کامبت(kambat) با حضور ۲۰۰ نفر از ورزشکاران شهرستان های مختلف استان به مناسبت نه دی در سالن شهید رهنمای شهرستان فلاورجان برگزارشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با اعلام اینکه این مسابقات با هدف شناخت افراد برتر برای قرار گرفتن در تیم منتخب استان برگزار شده است گفت: بیشتر قهرمانان این رشته در فلاورجان حضور دارند.

وی ادامه داد: فلاورجان نه تنها در این رشته بلکه در بیشتر رشته های رزمی دارای قهرمانان زیادی در سطح ملی و بین المللی است و از قهرمانان نامی می توان عادل نجفی در وشووٰ ارسلان جمالپور در رشته کونگ فو و محمد بازآمد در رشته کامبت را نام برد.

رحمان رئیسی در ادامه با بیان اینکه ورزش های رزمی و انفرادی می توانند بسیار راحت تر و کم هزینه تر در مسابقات بین المللی بدرخشند اضافه کرد: با برنامه ای که داریم می خواهیم قهرمانان بیشتری را در رشته های مختلف روانه مسابقات کنیم و به دنبال میزبانی در مسابقات  کشوری در فلاورجان هستیم و اعتقاد داریم فلاورجان پتانسیل لازم برای برگزاری این مسابقات را دارا می باشد.

به گزارش پلنا، در پایان این مسابقات تیم های فلاورجان الف و ب مقام های اول و دوم را کسب کردند و شهرستان کاشان نیز بر سکوی سوم مسابقات ایستاد.

انتهای پیام / الف