%da%a9%d9%85%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d8%ae%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%87
۱۷:۲۳ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

با اعزام 5دستگاه خودروی باربری

کمک های جمع آوری شده مردم خمینی شهر به سوریه ارسال شد

مردم خمینی شهر با ارسال کمک های خیرخواهانه به یاری مردم مظلوم سوریه شتافتند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده ، مردم شهیدپرور خمینی شهر با جمع آوری کمک های مردمی و ارسال به جبهه های مقاومت اسلامی همچون دوران دفاع مقدس که هدایای مردمی برای رزمندگان و مردم مناطق جنگی اعزام می کردند این بار کمک هایی برای رزمندگان مدافع حرم حضرت زینب(س) در سوریه جمع آوری و به یاری مردم مظلوم سوریه شتافتند.

فرمانده سپاه ناحیه‌ خمینی شهر گفت: مردم این شهرستان با اعزام 5دستگاه خودروی باربری اقلامی همچون پتو، پوشاک و لباس گرم ، وسایل گرمایشی، مواد غذایی شامل خشکبار، کنسرو و کمپوت، مواد شوینده برای مردم سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی فرستادند.

وی با بیان اینکه این این کمک های خیرخواهان و بشردوستانه در پایگاه های مقاومت بسیج مساجد سطح خمینی شهر جمع آوری شد، افزود: همچنین بیش از 8میلیون تومان کمک نقدی از سوی مردم اهدا شده که لوازم مورد نیاز در سوریه به تشخیص جمهوری اسلامی ایران خریداری و در اختیار مردم قرار می گیرد.

سرهنگ حمید مرادی اضافه کرد: مردم نوع دوست شهرستان میتوانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق قرارگاه بسیج سازندگی سپاه ناحیه خمینی شهر برای رزمندگان مدافع حرم و مردم نیازمند کشور سوریه ارسال کنند.

انتهای پیام/