مهدی نژاد (2)
۱۴:۱۴ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

امام جمعه خور:

لازمه انقلابی گری تبعیت از ولایت فقیه است

حجت الاسلام مهدی نزاد انفلابی بودن و انقلابی ماندن را در گرو پیروی از ولی فقیه معرفی و آن را وجه مشترک شهدا دانست.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور امام جمعه خور در خطبه های نماز جمعه ی این هفته وجه مشترک شهدا را تبعیت از حضرت امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود: لازمه انقلابی گری و انقلابی ماندن پیروی از ولایت فقیه است.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد حضور مردم ابران در همه صحنه های را نشانه انقلابی بودن آن ها دانست و افزود: مردم آگاه و هوشیار ایران از زمان انقلاب تا کنون با حضور در صحنه ها پشت سر ولایت فقیه از آرمان های انقلاب دفاع کردند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز اجرای طرح استعماری حذف حجاب توسط رضاخان پهلوی گفت: مردم دست از اصول اعتقادی و دینشان بر نداشتند و این طرح استعماری را با شکست از سر مردم ایران دور کردند.

خطیب جمعه ی خور قیام خونین مردم قم را نقطه عطف تاریخ ایران عنوان کرد و افزود: قیام مردم قم، موتور محرک انقلاب اسلامی شد و این روز را باید زنده نگه داشت که با قیام مردم شهید پرور این شهر، حرکت انقلاب تجدید و نهال نوپای انقلاب با خون شهدا آبیاری شد.

حجت الاسلام مهدی نژاد با اشاره به حرکت های انقلابی مردم در دوران های مختلف تاریخ گفت: دشمن در پی سلب روحیه انقلابی و جهادی از مردم است تا به هدف خود که همان استعمار و تسلط بر جهان است دست یابد.

امام جمعه ی خور ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز وفات حضرت معصومه با بیان حدیثی از امام جواد (ع) گفت: هر کس قبر حضرت معصومه را زیارت کند، بهشت بر او واجب می شود.

خطیب جمعه این هفته خور، در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به اهمیت دقت در انتخاب همسر، آن را مانع از ایجاد آسیب های بعد از ازدواج مانند طلاق دانست.

انتهای پیام/ الف