1
۱۵:۲۹ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

امام جمعه اردستان:

بودجه دشمن برای بی دین کردن مردم ایران معادل یکسال بودجه کشور است

حجت الاسلام دهشیری خطاب به مسئولان گفت: شما برادر یکدیگر هستید و زیر لوای رهبری مسائل خود را محرمانه حل و فصل کنید و آن را رسانه ای نکنید تا محبوب ملت باقی بمانید.

به گزارش صاحب نیوز، امام جمعه این شهر با توجه به دیدار نخبگان دانشجو با مقام معظم رهبری افزود: مسوولان ما یاد بگیرند که به عالم و نخبه های جامعه توجه کنند.

حجت الاسلام دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد موسی بن جعفر گفت: رضا خان قلدر در 80سال پپیش روز ننگینی را در کشور به جا گذاشت و چادر از سر زنان این مرز و بوم برداشت و کشف حجاب کرد اما به لطف الهی موفق به اجرای کامل آن نشد.

وی افزود: با اوج گیری انقلاب حجاب به جای اول خود برگشت ولی دشمنان تلاششان را کم نکرده و در صدد نفوذ در فرهنگ جامعه اسلامی بوده اند.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه دشمن به صورت آرام و خزنده بی حجابی را در جامعه رواج می دهد تصریح کرد: حجاب  در کشور به صورت منکر درآمده و خیلی ها هم متوجه نیستند.

دهشیری با تاکید بر اینکه بعضی از بحث های حاشیه ای ما را چنان سرگرم می‌کند که از مسائل مذهبی خود غافل می‌شویم تصریح کرد: دشمنان بودجه ای که برای بی دینی ما قرار داده اند معادل بودجه یک سال کشور است.

امام جمعه اردستان تاکید کرد:  نکند راه رضاخان را طی کنیم و راه بیهوده را بپیماییم و متوجه هم نباشیم.

وی با هشدار به مسوولان گفت: به فکر آسایش و پوشاک مردم خود باشید نه در فکر آرامش و خوراک برای بیگانگان که در رسانه خود موضع گیری کنند، برای آنها خوراک و تحلیل فراهم نکنید.

دهشیری با بیان اینکه از این تریبون الهی می گویم مسوولان قبل از صحبت کمی بیاندیشند تصریح کرد: شما برادر یکدیگر هستید و زیر لوای رهبری مسائل خود را محرمانه حل  و فصل کنید و آن را رسانه ای نکنید تا محبوب ملت باقی بمانید.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه تلاش های خوبی در منطقه اردستان توسط نماینده جوان و پرتلاش شهرمان در حال شکل گیری است تصریح کرد: حضور مدیران بلند پایه کشوری در شهرستان دید مدیران را نیز برای کوشش و تلاش بیشتر می کند.

وی با بیان اینکه همگی باید زمینه جذب بیشتر برای حضورمسوولان را ایجاد و تلاشمان را داشته باشیم هر چند بعضی ها بی تفاوت و بعضی نیز منتقد هستند تصریح کرد: ما می گوییم ضمن ارائه راهکار برای بالندگی شهرستان هر کاری می توانید انجام دهید و ما هم کمک می کنیم.

انتهای پیام/ صبح اردستان/ الف