444
۱۶:۰۱ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۷

امام جمعه زرین شهر:

عده ای ایرانی بودن خود را در خارج از مرزها می بینند

حجت الاسلام باقریان می گوید: معیار ما باید انقلابی بودن و انقلابی ماندن و نیز شناخت انقلابی ها از غیر انقلابی ها باشد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، امام جمعه زرین شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته زرین شهر گفت: معیار ما باید انقلابی بودن و انقلابی ماندن و نیز شناخت انقلابی ها از غیر انقلابی ها باشد.

حجت الاسلام قاسم باقریان با بیان اینکه انقلابی بودن و انقلابی ماندن افراد از اهمیت بالایی برخوردار است تاکید کرد: مردم ما نباید درگیر جناح های سیاسی اصولگرایی و اصلاح طلبی شوند چراکه تنها افراد انقلابی به دنبال عزت و عزتمندی ایران اسلامی و به دنبال پیشرفت و فتح قله های رفیع علم، دانش و اخلاق در جهان هستند.

خطیب نماز جمعه زرین شهر خاطرنشان کرد: تمامی توطئه هایی که بر علیه ایران اسلامی اتفاق می افتد همه بر اساس طرح های دشمنان و خارج از مرزهای این کشور برنامه ریزی می شود و ضروری است که مسؤولان داخلی کشورمان نسبت به این توطئه ها هوشیار باشند.

وی با بیان این مطلب که ایران اسلامی ذلت پذیر نیست تصریح کرد: اگر امروز غرب با بی شرمی تمام دانشمندان هسته ای ما را ترور می کنند، همه این اقدامات برای این است که ایران نوکر غرب بماند اما در مقابل فرزندان با غیرت ایران به همه فهماندند که ایرانی ذلت پذیر نیست و با ایستادگی و مقاومت  و حفظ روحیه شجاعت و ایثار مسیر عزت خود را طی خواهد کرد.

امام جمعه زرین شهر متذکر شد: اگر بیگانگان می توانند توطئه ای را کشورمان به سرانجام برسانند فقط به خاطر عده ای منافق و خود فروخته در داخل کشورمان است که ایران و ایرانی بودن خود را درجای دیگر می بینند اما مردم ما بدانند که باید مراقب خودی های منافق باشند چرا که دشمن از همین جا ضربه می زند.

حجت الاسلام باقریان حفظ عزت و استقلال کشور را ضروری دانست و تاکید کرد: ایران اسلامی با حفظ استقلال و ترویج روحیه مقاومت و ایثار توانسته است به پیشرفت برسد و به طور یقین به خاطر همین روحیه مقاومت است که دشمنان به ایران هجوم آورده اند.

انتهای پیام/