%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%b3%db%8c%d9%86
۱۷:۰۵ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

رئیس شورای شهر سین برخوار:

اختلاف بین اعضا بر سر منافع فردی و قومی نبوده است

قربانی گفت: اعضای شورای اسلامی شهر سین وظیفه خود می دانند از حقوق شهروندان «سین» دفاع کنند و اگر تاکنون اختلافاتی بین اعضا پیش آمده و بیاید، بر سر منافع فردی و قومی نبوده بلکه بر سر منافع عمومی مردم و تلاش برای تحقق بهتر اهداف و برنامه های شهرداری است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چشم برخوار ، چندی پیش خبری در این پایگاه خبری منتشر شد که حکایت از بروز اختلافات و دعوای فیزیکی اعضای شورای شهر سین داشت، خبری که علت این اختلافات را منافع قومی و فردی اعضای شورا برشمرده بود.

رئیس شورای شهر سین در خصوص برخی حاشیه های رخ داده در روزهای اخیر و بازتاب آن در رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی چشم برخوار گفت: چندی پیش اختلافی در شورای شهر سین بر سر موضوعات و مسائل شهری پیش آمد که به صورت اغراق آمیز در برخی رسانه های خبری منتشر شد.

حسن قربانی اظهار کرد: همانطور که می دانید اختلاف بر سر موضوعات و مسائل شهری امری عادی و شایع در بین اعضای شورای اسلامی شهرها است.

وی ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر سین که نمایندگان و منتخبان مردم هستند وظیفه خود می دانند از حقوق شهروندان سینی دفاع کنند و اگر تاکنون اختلافاتی بین اعضا پیش آمده و بیاید، بر سر منافع فردی و قومی نبوده بلکه بر سر منافع عمومی مردم و تلاش برای تحقق بهتر اهداف و برنامه های شهرداری است.

قربانی یادآور شد: یکی از وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهرها، نظارت و پیگیری بر حسن اجرای مصوبات شورای اسلامی و ارائه پیشنهاد برای رفع کمبودها، نارسایی ها و نیازهای شهر به مقامات و مسئولان شهرستان است که شورای اسلامی شهر سین نیز در همین راستا پیگیر مطالبات و حقوق شهروندان بوده و خواهد بود.

انتهای پیام/ الف