99996265
۱۶:۴۷ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸

در ستاد دهه فجر و گرامیداشت روز فلاورجان مطرح شد:

مهمترین هدف انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل های سوم و چهارم/ پیاده روی خانوادگی فلاورجان از رسانه ملی زنده پخش می شود

یکی از مهمترین برنامه های ستاد معرفی انقلاب و دستاوردهای آن به نسل سوم و چهارم انقلاب است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پلنا، رییس ستاد برگزاری دهه مبارک فجر و هفته فرهنگی شهرستان در جلسه کمیته ورزش و جوانان این ستاد گفت: یکی از مهمترین برنامه های ستاد معرفی انقلاب و دستاوردهای آن به نسل سوم و چهارم انقلاب است.

ابراهیم رحیمی ادامه داد: نقش اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان در به میدان آوردن نوجوانان و کودکان و آشنا کردن آنها  بسیار حائز اهمیت است و این دو دستگاه باید تمام توان خود را بگذارند و دستاوردهای انقلاب را برای نس های آینده تبیین کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: شادی و نشاط و رفتار اجتماعی فرزندان در دو نهاد آموزش و پرورش شکل می گیرد و هرقدر ما در این دو نهاد هزینه نماییم باز خورد آن را در رشد و پیشرفت کشور مشاهده می نماییم.

رحمان رئیسی با اشاره به برنامه های این اداره در ایام الله دهه مبارک فجر و نیز هفته فرهنگی شهرستان گفت: تقویم ورزشی خوبی برای این ایام تدوین شده است که هر کدام از آنها می تواند روحیه نشاط و شادابی را در جامعه بوجود آورد.

وی ادامه داد: از مهمترین برنامه ها می توان به مسابقات ورزشی در رشته های مختلف، مسابقه دو همگانی،‌ دوچرخه سواری، دیدار از خانواده شهدا، جانبازان،‌ معلولان و سالمندان اشاره کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان اضافه کرد: باید برای روحیه و انگیزه دادن به معلولان و سالمندان برای آنها برنامه ویژه ای داشت زیرا همواره این دو قشر در جامعه ما از نگاه کمتری برخوردار بوده اند و یکی از اهداف ورزش در مسیر همگانی شدن پوشش دادن همین اقشار ضعیف است.

وی افزود: در نظر داریم در ایام دهه فجر با رایگان کردن استفاده از برخی خدمات اداره ورزش و جوانان و همچنین برگزاری مسابقات و برنامه هایی ویژه اقشار آسیب پذیر مانند سالمندان و معلولین یک کار خاصی در این زمینه انجام دهیم.

رئیسی همچنین با اشاره به برنامه پیاده روی خانوادگی شهرستان که قرار است در هفته فرهنگی شهرستان برگزار شود خاطر نشان کرد: این برنامه طی هماهنگی با تمام دستگاه های شهرستان و در قالب برنامه های طرح کرامت انجام خواهد شد و طی برنامه ریزی صورت گرفته قرار است از شبکه سوم سیما نیز به صورت مستقیم پخش شود.

انتهای پیام / الف