moeininejad
۱۰:۳۱ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فرماندار:

همکاری ادارات کل استانی در حل مشکلات آران و بیدگل کمرنگ است

همکاری ادارات کل استان در حل مشکلات آران و بیدگل علی رغم ظرفیت‌های این شهرستان بسیار کمرنگ است. این سخنان را معینی نژاد فرماندار این خطه بیان کرده و همکاری بهتر سازمان های مرکزی استان شده است.

به گزارش صاحب نیوز، فرماندار آران و بیدگل در گفت و گو با خطب شکن با اشاره به انتخابات پیش رو، مشارکت حداکثری مردم شهرستان در دوره‌های مختلف انتخابات را یادآور شد و اظهار کرد: معمولا نرخ مشارکت آران و بیدگل بالای ۸۰ درصد بوده که از بیداری و حضور همیشگی مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب خبر می‌دهد.

وی در ادامه به برخی برجستگی‌های فرهنگی آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: علاوه بر عزاداری و حضور پررنگ دسته‌های عزاداری در محرم و صفر، شهرستان در مسیر پیاده روی اربعین با برپایی ۹ موکب از ۱۷ موکب استان و ۱۳۰ موکب کشور، نقش قابل توجهی در پذیرایی از زائران حسینی ایفا کرد.

ابوالفضل معینی نژاد استعدادهای قرآنی آران و بیدگل را بی نظیر خواند و عنوان کرد: امسال برای نخستین بار یکی از جوانان نخبه‌ی قرآنی شهرستان موفق شد رتبه نخست کشوری را در مسابقات اوقاف به دست آورد.

فرماندار آران و بیدگل همکاری ادارات کل استان در حل مشکلات آران و بیدگل را با وجود این ظرفیت‌ها کمرنگ توصیف کرد و ادامه داد: البته بسیاری از مشکلاتی که در راه پیشرفت آران و بیدگل وجود دارد نه به خاطر شخص مدیران، بلکه به دلیل نظام بروکراسی رایج است.

معینی نژاد همچنین بالا بودن نرخ بیکاری در بخش کویرات شهرستان را قابل توجه دانست و تاکید کرد: تاسیس شهرک‌ها و مناطق صنعتی می‌تواند برای رفع این مشکل راهگشا باشد.

انتهای پیام/ الف