1nahie
۲۲:۱۳ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فرمانده سپاه ناحیه خوانسار عنوان کرد:

سنگ تمام مردم در ۲۵ دی برای شهدا/ لزوم حضور پررنگ مردم در روز حماسه و ایثار خوانسار

مراسم روز حماسه و ایثار خوانسار روز پنج شنبه ۲۳ دی ماه همراه با نماز مغرب و عشاء در هیئت حسینی ارسور شهرستان برگزار می شود.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چشمه سار، فرمانده سپاه ناحیه خوانسار در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در خصوص گرامیداشت روز حماسه و ایثار خوانسار برگزار شد ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان، وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و درگذشت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

سرهنگ  پاسدار محسن پاشایی با اشاره به اهمیت و جایگاه 25 دی، «روز حماسه و ایثار مردم خوانسار» اظهار کرد: مراسم روز حماسه و ایثار خوانسار روز پنج شنبه 23 دی ماه همراه با نماز مغرب و عشاء در هیئت حسینی ارسور شهرستان برگزار می شود.

وی با بیان لزوم تقدیر از حماسه سازی مردم خوانسار در 25 دی سال 65 گفت: براساس فرمایش رهبر انقلاب زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و در روز 25 دی سال 65 نیز مردم شهرستان با حضور خود برای شهدا سنگ تمام گذاشتند.

فرمانده سپاه ناحیه خوانسار افزود: در روز پنج شنبه 23 دی ماه نیز با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا، رزمندگان و ایثارگران برنامه سخنرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مداحی مرتضی طاهری برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: این مراسم برای تقدیر از یاد و خاطره شهدای شهرستان و به ویژه شهدایی که در عملیات کربلای پنج و گردان امام سجاد علیه السلام به شهادت رسیدند برگزار می شود.

سرهنگ پاشایی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی و تبلیغ از سوی اصحاب رسانه برای حضور پررنگ و موثر مردم شهرستان در این مراسم تصریح کرد: این مراسم در حقیقت تقدیر از حضور ستودنی مردم خوانسار در تشیع پیکر شهدای عملیات کربلای پنج است.

وی خاطر نشان کرد: رونمایی از کلیپ تولیدی با مضمون شهدای مدافع حرم که توسط هنرمندان شهرستان تولید و به جشنواره عمار نیز راه یافته است از دیگر بخش های مراسم ویژه پاسداشت روز حماسه و ایثار مردم خوانسار است.

انتهای پیام/ الف