11
۱۸:۳۱ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

کارگردان جوان شهرستانی خبر داد؛

رونمایی از نماهنگ «هم قسم» در مراسم گرامیداشت روز حماسه و ایثار خوانسار

این نماهنگ در حقیقت سخن نسل چهارم انقلاب است که برای تداوم راه شهدا هم قسم شده اند.

به گزارش صاحب نیوز کارگردان جوان خوانساری در گفتگو با چشمه سار از رونمایی این اثر در مراسم گرامیداشت روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار خبر داد.

محمدمهدی حبیبی با بیان این که موضوع اصلی این نماهنگ شهدای مدافع حرم است گفت: این نماهنگ سخن نسل چهارم انقلاب است که برای تداوم راه شهدا هم قسم شده اند.

وی با اشاره به عوامل تولید این اثر افزود: خواننده نماهنگ هم قسم محمد حسین رضایی، آهنگساز پیمان فروتن، مدیر صحنه حسین دشتی و مسئول جلوه های ویژه میدانی آن نیز مهران ذوالفقاری بوده است.

وی اضافه کرد: شاعر اثر نیز قاسم صرافان، تهیه کننده سیدرشید میرحبیبی، محمدجواد حاجیان مدیر تولید بخش صدا و آهنگ و تصویربرداری آن نیز توسط عباس نادی، محمد حسین دهاقین و عباس مقیمی انجام شده است.

این هنرمند جوان خوانساری از بازیگران نماهنگ نیز یاد کرد و ادامه داد: روح الله میرحبیبی، علی عادل، سعید مومنی، محمدرضا شهریاری، مرصاد صادق پور تعدادی از بازیگران این اثر بوده اند.

حبیبی با تاکید بر بیان موضوع اصلی نماهنگ هم قسم تصریح کرد: به دلیل نوع امکانات و تجهیرات فنی، موضوع و محتوای اثر نسبت به تکنیک و فرم آن جذابیت، زیبایی و اثربخشی بیشتری دارد.

وی به اکران نماهنگ هم قسم در جشنواره فیلم عمار نیز اشاره کرد و ادامه داد: نماهنگ هم قسم در پنج نوبت در سینما فلسطین به اکران درآمد و مورد استقبال و تشویق مردم قرار گرفت.

کارگردان نماهنگ هم قسم تاکید کرد: از همه مردم شهرستان برای دیدن این اثر در روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار دعوت می کنیم و همه دلگرمی ما نیز مردم و حضور آنها است.

انتهای پیام/ الف