farahmand-472
۱۷:۵۳ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

فرماندار خوانسار:

۲۵ دی را به عنوان یک روز ماندگار ارج می نهیم /هر جا مردم پای کار بوده اند استقبال پررنگ بوده

شفعتی گفت: استفاده از ظرفیت ها خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان و بیان خاطرات آنها و آوردن مردم پای کار و سپردن این مراسم ها به مردم حول محور منویات رهبر انقلاب باعث ادامه یافتن این مراسم در سال های آتی خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز فرماندار خوانسار در گفتگو با چشمه سار با اشاره به اهمیت  روز حماسه و ایثار شهرستان خوانسار اظهار کرد: به تصویب این روز در شورای فرهنگ عمومی شهرستان افتخار می کنیم و به عنوان یک روز ماندگار برای انتقال به نسل آینده آن را ارج می نهیم.

سید حسن شفعتی حضور حداکثری مردم در  مراسم 25 دی را مهم دانست و گفت: هر جا که مردم پای کار آمده اند و کار به مردم واگذار شده استقبال مردم نیز پررنگ بوده است.

وی افزود: طی سال هایی که این مراسم به همت سپاه و بسیج انجام شده است، کار شبانه روزی و برنامه ریزی های زیادی ترتیب داده شده است.

فرماندار خوانسار با تاکید بر تعلق شهدا به همه مردم تصریح کرد: افتخارما بر این است که در چنین روزی شهدای شهرستان با حضور پرشور مردم مورد تشییع باشکوه قرار گرفتند.

وی در ادامه به پیشنهادهایی برای بهتر برگزار شدن این مراسم اشاره کرد و افزود: می توان این روز را به شهدای شهرستان اختصاص داد و برنامه های متنوعی نیز برای آن در نظر گرفت.

وی اضافه کرد: برای نسل جدید بیان خاطرات دفاع مقدس جذاب است و باید از ظرفیت رزمندگان و ایثارگران شهرستان برای پربار کردن این مراسم استفاده کرد.

شفعتی با تاکید بر فرمایشات رهبر انقلاب در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تصریح کرد: استفاده از ظرفیت ها خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان و بیان خاطرات آنها و آوردن مردم پای کار و سپردن این مراسم ها به مردم حول محور منویات رهبر انقلاب باعث ادامه یافتن این مراسم در سال های آتی خواهد شد.

انتهای پیام/ث