1965686
۰۸:۵۷ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

با هوشیاری نیروی انتظامی آران و بیدگل؛

گروگانگیری نافرجام در آران و بیدگل/ دو گروگانگیر دستگیر شدند

جریان گروگان گیری که شامگاه دوشنبه آغاز شده بود، با هوشیاری پلیس آگاهی آران و بیدگل کشف و عاملان این کار دستگیر شدند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خطب شکن، جریان آدم ربایی که شامگاه دوشنبه آغاز شده بود، با هوشیاری پلیس آگاهی آران و بیدگل کشف و عاملان این کار دستگیر شدند.

فرماندهی انتظامی آران و بیدگل ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: حادثه در ساعت 18 و 40 دقیقه روز دوشنبه به پلیس انتظامی شهرستان اطلاع داده شد.

در جریان این آدم ربایی یک دختربچه 10 ساله ربوده شده است و گروگانگیران برای آزادی وی درخواست 400 میلیون تومان وجه نقد کرده‌اند.

سرهنگ مسعود سپهوند با بیان این که به محض تماس با پدر دختر برای گرفتن وجه نقد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آران و بیدگل قرار گرفته است تصریح کرد: بعد از این تماس تیم عملیاتی نیروی انتظامی شهرستان آران و بیدگل در کمتر از ۱۲ ساعت افراد گروگان‌گیر را شناسایی و دستگیر و متهمان به جرم خود اعتراف کردند.

فرمانده  انتظامی آران و بیدگل تصریح کرد: خوشبختانه دختر 10 ساله صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها فرزندان خود را توجیه کنند که برای رفت‌ و آمد در مسیر خانه تا مدرسه، محل‌های پررفت‌ و آمد را انتخاب و از تردد در محل‌های خلوت و همراهی با افراد ناشناس و غریبه بپرهیزند.

سپهوند ادامه داد: در صورت وقوع هرگونه حوادث این‌چنینی، شهروندان به پلیس اعتماد کامل را داشته باشند و در نخستین فرصت موضوع را به 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/ع