حریق خودرو و آتش نشانی اصفهان
۱۰:۴۸ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

بامداد امروز؛

حریق سه خودرو در خیابان حکیم نظامی اصفهان/ عمدی یا اتفاقی بودن حادثه در دست بررسی است + تصاویر

بامداد امروز در خیابان حکیم نظامی اصفهان سه خودروی سواری طعمه حریق شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز، از وقوع حادثه حریق سه خودروی سواری در یکی از خیابان های فرعی حکیم نظامی اصفهان خبر داد.

محمد شریعتی با بیان اینکه این حادثه در ساعت 02:11 بامداد امروز به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد، گفت: پس از اعلام حادثه گروه امدادی آتش نشانی در کمتر از دو دقیقه به محل حادثه رسیدند و شروع به اطفاء حریق کردند.

وی ادامه داد: در این حادثه سه خودروی پژو، سمند و 206 دچار حریق شده بودند و با توجه به اینکه خودروها در کنار خیابان پارک شده و سرنشین درون آن نبود کسی دچار مصدومیت نشده بود.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه حریق از خودروی وسط آغاز شده بود، گفت: نزدیک بودن دو خودروی دیگر عامل انتشار آتش به آنان شده است ضمن اینکه خودروی 206 به طور کامل طعمه حریق شد.

شریعتی با اشاره به دست بررسی بودن علت حادثه، تاکید کرد: باید علت این حادثه روشن شود که براثر خود به خود سوزی به وقوع پیوسته یا اینکه به صورت عمدی این حادثه رخ داده است.

وی افزود: به جز وجود مواد قابل اشتعال در داخل خودرو همچون روکش های صندلی و دیگر متعلقات، سوخت درون باک خودرو پتانسیل بالایی را برای حریق دارد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه معمولا نشت بنزین علت وقوع چنین حادثه هایی است، تصریح کرد: علت عمدی بودن یا غیر عمدی بودن حادثه حریق را نه تائید و نه تکذیب می کنیم.

شریعتی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با اطفا به موقع حریق از گسترش آتش سوزی به خودروهای دیگر جلوگیری کردند.

انتهای پیام/ الف