P1660286
۱۵:۵۲ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان:

جان باختن مرد میانسال هنگام عبور از عرض اتوبان ذوب آهن/ آغاز عملیات شناسایی هویت عامل حادثه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان متذکر شد: با توجه به بررسی های به عمل آمده احتمال می رود که شخص متوفی به هنگام عبور از اتوبان با یک خودرو برخورد کرده و عامل این حادثه نیز بلافاصله محل را ترک کرده باشد.

به گزارش صاحب نیوز، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان در گفتگو با لنجانا با اشاره به خبر کشف جسد یک شخص در اتوبان ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: صبح امروز به دنبال تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 فولادشهر، ماموران نیروی انتظامی کلانتری فولادشهر از وقوع یک تصادف در محور فولادشهر- زرین شهر باخبر شدند.

سرهنگ رضا عرب عامری با بیان اینکه عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهور بلافاصله در محل مورد نظر حضور یافتند تشریح کرد: با حضور در این محل و انجام تحقیقات لازم مشخص شد که با کمال تاسف فرد مذکر میان سالی در اتوبان ذوب آهن و در اثر تصادف جان خود را از دست داده است.

این مقام مسؤول ادامه داد: با توجه به بررسی های به عمل آمده احتمال می رود که شخص متوفی به هنگام عبور از اتوبان با یک خودرو برخورد کرده باشد و عامل این حادثه نیز بلافاصله محل را ترک کرده باشد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان از انتقال جسد شخص مذکور به پزشکی قانونی خبر داد و خاطرنشان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه قضا جسد برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

عرب عامری در پایان با تاکید بر ضرورت آشنایی افراد با قوانین راهنمایی و رانندگی متذکر شد: احتمال می دهیم عامل مرتکب حادثه به علت ترس و نیز عدم آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی صحنه را ترک کرده باشد که البته با توجه به مدارک برجای مانده از صحنه تصادف، شناسایی عامل حادثه در دستور کار عوامل نیروی انتظامی قرار گرفته است.

انتهای پیام/ع