جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳
آخرین اخبار
Print
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸ | گزارش به سر‌دبیر
رضا عطاران
سرویس: فرهنگ و هنر

 تذکر جمشید مشایخی به بی‌ادبی رضا عطاران   

جمشید مشایخی در واکنش به اظهارات طنز اخیر رضا عطاران در جریان برگزاری جشنواره فیلم فجر به تندی واکنش نشان داد و او را نکوهش کرد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از بانی فیلم؛ جمشید مشایخی در واکنش به اظهارات اخیر رضا عطاران گفت: آقای عطاران شما می‌توانستید برای خندان مردم بگویید از بالای یک درخت چنار به پایین می‌پرم نه آنکه آن حرف زشت را که من از گفتن آن خجالت می‌کشم را به زبان بیاورید؛ آن‌وقت ما بخاطر این بی‌اخلاقی ها به او جایزه هم می‌دهیم!

مشایخی در نشست ستاد مردمی حمایت از تیم ملی فوتبال که دقایقی پیش برگزار شد، گفت: ما هنرمندان با اخلاق بسیاری در این مملکت داریم و باید بدانیم هر حرفی را کجا و چگونه بزنیم. هنرمندان ما باید یادبگیرند که معلم اخلاق باشند.

یادآور می شود؛رضا عطاران در نشست فیلم سینمایی طبقه حساس در جشنواره فیلم فجر در جملاتی تعجب برانگیز عنوان کرده بود: من برای خندان مردم حاضرم شلوارم را نیز پایین بکشم!

برچسب‌ها: , , , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

مطالب مرتبط

  1. سام می‌گه:

    آقای عطاران هنوز نمیدونه اگه امروز به این جایگاه رسیده از طرف مردم ،چرا رسیدهمسلما تا به حال شلوارشونو پایین نکشیدن ولی هم مردم خندیدن هم ایشون محبوب شدن حالا ببینیم اگه شلوارشونو پایین بکشن هم مردم همینقدر میخندن و همینقدر دوستشون خواهند داشت؟؟؟ ؟ و اصلا بقیه هنرمندان چرا خاص میشن تو دل مردم؟؟؟؟ پس ایشون هنوز مردم کشورش رو خوب نشناخته که برای خندوندنشون چنین اظهار نظری میکنه…

نظر شما

به نظر شما مقصر اصلی آلودگی هوای شهر اصفهان کیست؟

نمایش نتیجه

بارگذاری ... بارگذاری ...