log
۱۳:۱۴ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

مسئول اداره ورزش و جوانان درچه؛

توجه به ورزش شنا و ساخت استخر شهر دُرچه مطالبه مردمی است

تنها شهری که به خاطر نزدیکی به شهر اصفهان از نظر دارابودن ورزش شنا و استخر مورد بی توجهی قرار گرفته و هیچ خدماتی در این مورد انجام نشده شهر درچه است.

به گزارش صاحب نیوز؛ مدتی است جوانان و مردم فهیم شهر درچه، ساخت استخر برای ورزش جوانان و مردم شهر درچه و پیگیری آن جزء مطالبات به حق خود از مسئولان می دانند و امیدوارند مسئولان مربوطه این موضوع را پیگیری و به سرانجام برسانند.

پایگاه خبری درچه نیوز به دنبال این مطالبه مردمی مصاحبه ای با مسئول ورزش و جوانان شهر درچه ترتیب داده است که در ادامه می خوانید.

مسئول اداره ورزش و جوانان شهر درچه در پاسخ به سوال خبرنگار درچه نیوز که  از وی پرسید آیا اداره تربیت بدنی پیگیر استخر درچه بوده است یا خیر گفت: استخر درچه از زمان مدیران سایق تربیت بدنی پیگیری می شد و افراد زیادی مراجعه نمودند و مجوز به نام چند نفر صادر شده است.

مرتضی شاه نظری افزود: در آن زمان طبق ماده قانون ۳  قول های زیادی به مراجعه کنندگان داده شد و ۲۷ سال پیش که باید این بودجه برای استخر درچه اختصاص می یافت جذب نشد.

وی افزود: مشکل حال حاضر استخر شهر درچه بحث مالی است و اگر این مشکل برطرف شود استخر درچه به سرعت ساخته خواهد شد.

شاه نظری در مورد پیگیری های خود به عنوان مسئول اداره ورزش و جوانان شهر درچه گفت: در پنج سال مدیریت بنده هم به عنوان وظیفه خود پیگیری و نامه نگاری هایی توسط اداره تربیت بدنی شهر به استان انجام شد و تنها شهری که به خاطر نزدیکی به شهر اصفهان از نظر ورزش شنا و استخر مورد بی توجهی قرار گرفته و هیچ خدماتی در این مورد انجام نشده شهر درچه است.

وی افزود: در این چند سال هم حدود ۲۷ نفر مراجعه کردند و یک نفر از این افراد به نام علی جزینی با وجود داشتن کارگاه تولید مبل سازی، با خراب کردن محل کار و خریداری زمین های اطراف محلی را برای استخر مهیا کرد.

این مسئول ادامه داد: نامه نگاری و پیگیری های زیادی انجام شده و  قرار شد پایه ریزی انجام شود تا بحث مالی آن از طرف مسئولان با در اختیار قرار دادن وام حل شود و با توجه به پایه ریزی و ساخت اولیه توسط فرد متقاضی ارائه خدمات و هزینه این فرد مشتاق سلامت ورزش جوانان شهر درچه و با وجود مراجعه کارشناسان و دادن قول های زیاد، متاسفانه هیچ اقدامی از طرف هیچ ارگانی صورت نگرفت.

مسئول اداره ورزش و جوانان شهر درچه درباره این خواسته  جوانان شهر افزود: بنده از مسئولانی که مطلب ما را می خوانند تقاضا دارم با توجه به اینکه شهر شاهد نمونه کشور با ایثار و شهادت جوانان مومن و انقلابی در مقطعی از زمان خدمات ارزنده ای به  کشور داشته، در این زمان به نیاز فرزندان، جوان و نوجوان ورزش دوست شهر شاهد نمونه کشور توجه ویژ ه ای داشته باشند و با اختصاص بودجه به ورزش و جوانان شهر درچه توجه کنند.

وی در پایان افزود: افراد زیادی هستند که تمایل دارند در بحث استخر سرمایه گزاری کنند و این همت مسئولان شهر، شهرستان و استان را می طلبد و ورزش و جوانان آمادگی خود را در این زمینه اعلام می کند.

انتهای پیام/ درچه نیوز/ گ