IMG_9673 (FILEminimizer).JPG
۱۳:۵۶ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۹

فرماندار اصفهان خبرداد؛

وجود ۹۵۷ شعبه اخذ رأی در شهرستان اصفهان / سهم اصفهان ۶۹۰ شعبه اخذ رای خواهدبود

رضوانی گفت: ۸۰۲ شعبه از ۹۵۷ شعبه شهرستان متعلق به شهر اصفهان و بخش مرکزی بوده که۶۹۰ شعبه متعلق به کلانشهر اصفهان و ۱۱۲ شعبه اخذ رأی نیز متعلق به بخش مرکزی است و مابقی شعب متعلق به ۵ بخش دیگر شهرستان است.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرماندار اصفهان در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر اهمیت ایجاد نشاط و امید بین مردم در آستانه انتخابات، اظهار کرد: ما باید با امیدآفرینی در جامعه، بستر را برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی، فراهم سازیم، چراکه مشارکت حداکثری مردم در عرصه های مختلف بالاخص انتخابات، رعایت مر قانون و سلامت انتخابات، نظام و کشور را بیمه خواهد کرد.

احمد رضوانی با اشاره به حجم بالای کار در ۳ انتخابات پیش رو، افزود: انتخابات اردیبهشت ماه، بزرگترین و پرحجم ترین انتخابات از آغاز انقلاب تاکنون است.

وی با اشاره به امنیت حاکم بر کشور، خاطرنشان کرد: باتوجه به تحرکات نظامی و ناامنی های موجود در منطقه، خوشبختانه کشور ما با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، درایت های دولت و تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی به عنوان جزیره ای امن در بین دیگر کشورهای منطقه است.

فرماندار اصفهان افزود: امنیت حاکم بر کشور ما درگرو وحدت بین اقشار مختلف مردم و این امر ازجمله اهداف اصلی نظام است و باید در این راستا، گام های مؤثری برداشته شود.

رضوانی تصریح کرد: انجام اقداماتی پیرامون آموزش و پرورش و تحول نظام سلامت، ازجمله خدمات دولت تدبیر و امید بوده که تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری محقق شده است.

وی با اشاره به وجود ۹۵۷ شعبه اخذ رأی در شهرستان اصفهان، گفت: ۸۰۲ شعبه از این تعداد متعلق به اصفهان و بخش مرکزی بوده که۶۹۰ شعبه متعلق به کلانشهر اصفهان و ۱۱۲ شعبه اخذ رأی نیز متعلق به بخش مرکزی است و مابقی شعب متعلق به ۵ بخش دیگر شهرستان است.

انتهای پیام/ ن