رسول زرگرپور استاندار اصفهان
۱۵:۴۱ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۹

استاندار اصفهان:

ارتش برای برافراشته ماندن پرچم استقلال کشور تربیت‌یافته است / حضور گسترده مردم در انتخابات خاری در چشم دشمنان

زرگرپور گفت: ارتش برای برافراشته ماندن پرچم استقلال کشور و حفظ آب‌وخاک و صیانت از آحاد مردم آماده و تربیت‌یافته است.

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز؛ استاندار اصفهان پیش از ظهر امروز در مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح استان با اظهار اینکه برای چهارمین سال پیاپی افتخار حضور در این برنامه را دارم، گفت: 29 فروردین مزین به نام نیروی زمینی ارتش شده که جای تبریک این روز به همه رزمندگان و دلاورمردان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به‌ویژه ارتش همیشه قهرمان را دارد.

رسول زرگرپور بابیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران با شروع پیروزی انقلاب و تشکیل نظام مقدس اسلامی رشد و بالندگی خود را آغاز کرد، گفت: این نیرو در 8سال دفاع مقدس قوام و دوام یافت.

وی با تصریح اینکه امروز، ارتش بیشتر از همیشه آماده دفاع از کیان ایران و مردم متدین کشور است، تأکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ارتشی ولایتمدار، الهی و شجره طیبه مدنظر امام راحل و خلف بر حق ایشان رهبر معظم انقلاب است.

استاندار اصفهان بابیان اینکه ارتش کشور نه برای قدرت‌طلبی‌هایی که امروزه شاهد این نوع ارتش‌های در جهان هستیم که در حال چنگ‌اندازی به مرزوبوم دیگر کشورها هستند، فعالیت می‌کند، گفت: این ارتش برای برافراشته ماندن پرچم استقلال کشور و حفظ آب‌وخاک و صیانت از آحاد مردم آماده و تربیت‌یافته است.

زرگرپور با اظهار اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران طلایه‌دار استکبارستیزی در جهان و سردمدار مقاومت در منطقه پرآشوب خاورمیانه است، تأکید کرد: مردم کشور ما حامی مستضعفان، عدالت خواهان و آزادمردان در تمام جهان هستند.

وی بابیان اینکه امروز از نیروی زمینی به‌عنوان ستون فقرات ارتش یاد می‌شود، گفت: نقش این نیروی دلاور یک نقش مهم و تأثیرگذار است بنابراین باید همیشه آمادگی خود در تمام زمینه‌ها ازجمله ایمان، آموزش، سواد رزمی را حفظ و روزافزون کند.

استاندار اصفهان با اشاره به انتخابات در پیش رو، اظهار کرد: 29 اردیبهشت شاهد رویدادی بزرگ خواهیم بود، انتخاباتی که همچون ده‌ها انتخابات قبلی باابهت، شکوه، چشمگیر در امنیت و آرامش برگزار خواهد شد.

زرگرپور بابیان اینکه این موضوع موجب شادی طرفداران نظام و خاری در چشمان دشمنان می‌شود، تأکید کرد: وعده همه ما حضور در نخستین ساعات 29 اردیبهشت پای صندوق‌های رأی برای به نمایش گذاشتن اوج مردم‌سالاری دینی جمهوری اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/پ