IMG_0754
۰۸:۴۲ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

شهردار سده لنجان مطرح کرد:

رکود اقتصادی مانعی بزرگ در مقابل سرمایه گذاران/ امضای تفاهم نامه با دانشگاه آزاد برای تحقق شعار سال

محمدی گفت: سال گذشته فرصت های سرمایه گذاری قابل توجهی را برای بخش خصوصی ایجاد کردیم که متاسفانه به دلیل نبود رونق اقتصادی موفق نشدیم جذابیت های خاصی را برای جذب سرمایه گذار ایجاد کنیم.

به گزارش صاحب نیوز؛ شهردار سده لنجان شامگاه سه‌شنبه در نشست خود با اصحاب رسانه شهرستان لنجان با اشاره به لزوم مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های شهری گفت: ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نقطه عطفی در پیشبرد پروژه‌های عمرانی و فرهنگی شهر سده لنجان محسوب می‌شود.

میثم محمدی بابیان اینکه رکود اقتصادی حاکم در کشور مانع بزرگی در مقابل سرمایه‌گذاران به‌حساب می‌آید خاطرنشان کرد: سال گذشته فرصت‌های سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی را برای بخش خصوصی ایجاد کردیم که متأسفانه به دلیل عدم رونق اقتصادی موفق نشدیم تا جذابیت‌های خاصی را برای جذب سرمایه‌گذار ایجاد کنیم.

وی دست‌یابی به درآمدهای پایدار را یک اصل برای شهرداری‌ها دانست و تأکید کرد: سعی ما همیشه بر این بوده است که منتظر معوقات عوارض ارزش‌افزوده و آلایندگی حاصل از صنایع بزرگ شهرستان نظیر ذوب‌آهن ننشینیم و با توسعه درآمدهای پایدار فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی خود را پیش ببریم.

محمدی از افزایش درآمد ۱۰ میلیارد ریالی شهرداری سده در سال ۹۵ خبر داد و تصریح کرد: همه اعضای شهرداری سده لنجان در سال گذشته به معنای واقعی کلمه برای تحقق شعار سال گام برداشتند و با اقدام و عمل شبانه‌روزی خود و در جهت خدمت‌رسانی به مردم تلاش کردند.

شهردار سده لنجان با اشاره به بودجه سال ۹۶ شهرداری سده تشریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور هیچ‌گونه افزایش بودجه‌ای را در سال جاری نداشتیم و به همان عدد سیزده و نیم میلیارد ریال سال گذشته بسنده کردیم.

وی با توجه به نام‌گذاری شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب و ضرورت تحقق این شعار در جامعه متذکر شد: تحقق شعار سال باید در دستور کار آحاد جامعه قرار بگیرد و بر همین اساس چندی پیش برای اجرای یک پروژه اقتصادی با دانشگاه آزاد لنجان وارد مذاکره شدیم.

محمدی از اشتغال ۱۰ دانشجو در این پروژه مشترک خبرداد و تشریح کرد: هدف از این پروژه تولید نهال و توسعه فضای سبز شهری با درخت‌های متناسب با اقلیم منطقه است و با توجه به‌پیش بینی‌های صورت گرفته تاپایان سال شاهد تولید چندین هزار اصله نهال در سطح شهرستان لنجان خواهیم بود.

انتهای پیام/لنجانا/ پ