انتخابات
۱۰:۰۵ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

کارشناس مسائل سیاسی:

با انتخاب فرد اصلح دین خود را به امام و شهدا ادا کنیم

جدیدی گفت: با انتخاب صحیح خود در انتخابات باید دینی که در مقابل امام و شهدا داریم، را ادا کنیم، امروز دشمن نمی تواند ببیند ولایتمداران در همه صحنه های انقلاب حضور دارند و از هر ابزاری برای از سر راه برداشتن آنها استفاده می کند.

به گزارش صاحب نیوز؛ کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، گفت:  شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و اخلاقی است، همه ما در قبال سرنوشت خود و انقلاب باید حساس باشیم، نباید از کنار مسائل بی تفاوت عبور کنیم.

حسین جدیدی افزود: باید با انتخاب فرد اصلح از میان نامزدها دین خود را به امام، شهدا و انقلاب، ادا کنیم.

وی بهترین معیارها برای تشخیص  فرد اصلح را ملاکهای مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: اصلح کسی است که ولایتمدارتر، با بصیرت، سابقه خوب، کارآمد، نوکر و خدمتگزار مردم، متخصص، دارای روحیه استکبارستیزی، دلسوز و خدمتگزار مردم باشد و همچنین به دنبال کسب قدرت نباشد.

جدیدی افزود:  تا زمانی که انقلابیون عَلم ضد استعماری و ضد استکبار را در جهان برافراشته اند، و ستیز با ظالم و ظلم را اصول خود می دانند، دشمنیشان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: ذات خیبث و ظلم جوی استکبار جهانی در پی ایجاد دشمنی با انقلاب اسلامی، انقلابیون و ولایتمداران این نظام است.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: با توجه به اینکه استکبار جهانی سعی دارد به هر نحو ممکن، با ابزار و ترفندهای مختلف، علیه اسلام و انقلاب اسلامی دشمنی کند ولی انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را می کند که در مسیر تحقق استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و عزت مسلمین گام بردارد.

جدیدی خاطرنشان کرد: کسانی که در جامعه ما، بر روی اصول اسلامی و ارزش های انقلابی پایبند هستند، برای استکبار خطر بزرگی محسوب می شوند و اکنون نیز حرکت خبیثانه رسانه های بیگانه  برهمین اساس شکل گرفته است.

وی عنوان کرد: هدف دشمن خارج کردن نیروهای انقلابی از صحنه است که ولایتمداری آنها ثابت شده و اکنون از ابزار رسانه برای همین منظور استفاده می کند، بر این اساس برخی افراد با تابلوهای فریبنده، ظاهری آراسته و حتی با گفتمان ولایت و خط امام مسیرهای غیراسلامی و غیرانقلابی را پیگیری می کنند و در صدد سوء استفاده از موج های انتخاباتی هستند.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار/ گ.ف