kashan_ershad
۱۲:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

بخش دیگری از اختیارات اداره کل واگذار شد؛

متقاضیان کاشانی موسسه های فرهنگی هنری برای مصاحبه به اصفهان نمی‌روند

مصاحبه متقاضیان موسسات فرهنگی هنری که در دوره های گذشته در مرکز استان صورت می گرفت، با موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در کاشان انجام می‌شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری سومین جلسه مصاحبه متقاضیان موسسات فرهنگی هنری توسط اعضای شورای مصاحبه موسسات فرهنگی هنری شهرستان های کاشان و آران و بیدگل خبر داد.

مصطفی جوادی مقدم افزود: با عنایت به ضرورت ساماندهی و نظام‌مندسازی فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان، پس از شناسایی و تشویق فعالان فرهنگی و هنری برای ورود قانونمند به فعالیت‌های فرهنگی و تشکیل پرونده‌های مربوطه، در سومین جلسه، از متقاضیان 11 موسسه فرهنگی و هنری شامل 30 نفر با حضور اعضای شورای مصاحبه موسسات فرهنگی هنری کاشان و آران و بیدگل، مصاحبه به عمل آمد.

وی ادامه داد: مصاحبه این متقاضیان در ادوار گذشته در مرکز استان صورت می گرفت ولی با موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از سال 1394 تفویض اختیار شد تا جلسه مصاحبه با متقاضیان موسسات فرهنگی هنری در شهرستان کاشان شهرستان کاشان تشکیل شود.

جوادی مقدم خاطرنشان کرد: کاشان در حال حاضر دارای 10 موسسه فرهنگی هنری است و دو موسسه دیگر که مراحل اداری آن در مراحل پایانی است به زودی موفق به دریافت مجوز خواهند شد.

وی بیان کرد: موسسه های فرهنگی و هنری می‌توانند برای فعال‌سازی و ساماندهی فعالان بخش خصوصی در عرصه‌های فرهنگی و هنری ایفای نقش کنند.

انتهای پیام/ کاشان اول/ گ.ف