IMG_20170415_120818-1
۱۷:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۰

مدیر شبکه بهداشت و درمان چادگان خبرداد؛

معدوم سازی ۴ تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در چادگان/ تصاویر

حاجی عرب گفت: کارشناسان بهداشت و محیط در طول کشیک نوروزی و طرح تشدید موفق به جمع آوری و معدوم سازی ۴ تن ماده غذایی فاسد و تاریخ گذشته از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان چادگان شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ کارشناسان بهداشت محیط چادگان، بعدازظهر امروز 4 تن ماده غذایی فاسد و تاریخ گذشته را در حضور مراجع قضایی، در جایگاه زباله این شهر معدوم کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان چادگان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: طرح سلامت نوروزی با حضور کارشناسان بهداشت محیط به منظور کنترل سامانه های آبرسانی، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی همزمان با سراسر کشور در شهرستان چادگان برگزار شد.

غلامعلی حاجی عرب با بیان این که در این طرح، از 905 مرکز تهیه مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید شد افزود: تعداد 7 مرکز تهیه مواد غذایی به خاطر تخلفات بهداشتی به مراجع قضایی شهرستان معرفی شدند.

وی تصریح کرد: همچنین 3 مرکز تهیه مواد غذایی به خاطر نواقص بحرانی تعطیل و 24 نمونه مواد غذایی به آزمایشگاه ارسال شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان چادگان خبر از وجود مقدار تقریبی 4 تن مواد غذایی فاسد شده و تاریخ گذشته در طول کشیک نوروزی و طرح تشدید خبر داد و بیان کرد: این مواد غذایی توسط کارشناسان بهداشت محیط جمع آوری شده که با حضور مراجع ذی صلاح در جایگاه زباله شهر چادگان معدوم شد.

وی افزود: تعداد 5 مورد شکایت در طول این طرح در سامانه تلفنی 190 ثبت شده، 159 مورد شکایت کتبی و گزارش تلفنی از شهروندان رسیدگی شده و تعدا 16 مورد برخورد با دست فروشان و دوره گردان انجام شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چادگان اعلام کرد: شهروندان گرامی هرگونه شکایت در خصوص بهداشت محیط و بهداشت مواد غذایی داشته باشند، می توانند از طریق سامانه ارتباطات مردمی با شماره 190 ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام/ چادگان نا/گ.پ