IMG_7229
۱۰:۴۲ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۱

فرماندار چادگان خبر داد؛

ساماندهی ۳۰ کارگاه لاستیک‌سازی در ناحیه صنعتی روستای انالوجه

اسدپور از تعداد ۳۰ کارگاه لاستیک‌سازی و تولید قطعات ماشین‌های سنگین و سبک در روستای انالوجه خبر داد و گفت: این کارگاه ها تا پایان تیرماه امسال در ناحیه صنعتی شهدای آنالوجه ساماندهی می‌شوند.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرماندار شهرستان چادگان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای تحقق شعار سال، گفت: کلیه امکانات زمینه تولید و اشتغال در شهرستان باید هموار شود.

مهدی اسدپور تصریح کرد: باید زمینه تولید و اشتغال در شهرستان ایجاد شود تا جوانان جویای کار بتوانند در عرصه تولید برای توسعه کشور اقدامات مؤثری انجام داده و از نرخ بیکاری شهرستان نیز کاسته شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۸۵ درصد از یک هزار و ۴۵۰ مورد تعهد اشتغال شهرستان چادگان محقق شد تأکید کرد: ارائه تسهیلات اشتغالزایی باید در راستای ایجاد مشاغل، رقابت پذیر باشد.

اسدپور از تعداد 30 کارگاه لاستیک‌سازی و تولید قطعات ماشین‌های سنگین و سبک در روستای انالوجه خبر داد و گفت: جهت ساماندهی این کارگاه ها، زمینی در این روستا پیش‌بینی‌ شده  تا تمام کارگاه ها به زمین صنعتی انتقال داده شوند.

وی خاطر نشان کرد: کارگاه‌های کوچک لاستیک‌سازی تا پایان تیرماه امسال در ناحیه صنعتی شهدای آنالوجه ساماندهی می‌شوند.

اسدپور ادامه داد: همچنین برای رونق اشتغال یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات با سود چهار درصد در اختیار متقاضیان راه اندازی مشاغل رقابت پذیر قرار خواهد گرفت.

فرماندار چادگان از دستگاه‌های اجرایی خواست تا اعتبارات پیش‌بینی شده شهرستان را برای ایجاد اشتغال جوانان و جذب سرمایه‌گذار به کار گیرند، تا با سرمایه‌گذاری شاهد کاهش نرخ بیکاری باشیم.

انتهای پیام/چادگان نا/گ.ف