6
۲۲:۲۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۱

مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

آغاز عملیات احداث باند دوم دامنه- خوانسار/ اختصاص اعتبار ۲۱۰ میلیاردی برای اتمام طرح

غلامی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده مسیر خوانسار تا شهریور ماه مورد بهره برداری خواهد گرفت و از میزان تصادفات جاده ای در این مسیر خواهد کاست.

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان عصر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم دامنه – خوانسار با بیان این که احداث و تکمیل این دوبانده از مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال 93 بوده است اظهار کرد: شهرستان های دامنه – خوانسار – گلپایگان – خمین در این دوبانده سهیم هستند.

حجت اله غلامی با بیان این که در فرصت باقیمانده سال جاری عملیات احداث این محور نیز اتمام خواهد یافت گفت: این محور در گلپایگان به طول 10 کیلومتر، در خوانسار 19 کیلومتر و در فریدن پنج کیلومتر است.

وی افزود: قراردادی به مبلغ 21 میلیارد تومان با پیمانکار پروژه منعقد شده  و انتظار می رود تا پایان شهریور بخش عمده ای از تعهدات انجام شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان با تاکید بر اهمیت محور دوبانده خوانسار- دامنه در کاهش تصادفات منجر به فوت تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده مسیر خوانسار تا شهریور ماه مورد بهره برداری خواهد گرفت و از میزان تصادفات جاده ای در این مسیر خواهد کاست.

وی اضافه کرد: در سطح استان اصفهان تمامی محورهای مواصلاتی به مرکز استان دوبانده بوده و تنها دو محور در شهرستان های خوانسار – گلپایگان و خور در شرق اصفهان دوطرفه بوده که طی یک سال آینده این دو بخش نیز به دوبانده های استان اضافه خواهند شد.

 

انتهای پیام/ چشمه سار