20170420_210511
۲۳:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۳۱

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛

ترس دشمن از تربیت نیروی جوان داخلی/ جبهه مردمی دغدغه رفع مشکلات کشور دارد

حجت الاسلام و المسلمین علوی با اشاره به ترس دشمنان از نیروهای انقلابی افزود: دشمن از تربیت شهید فهمیده ها و توان جوانان کشور که می توانند قله های علم را فتح کنند می ترسد.

به گزارش صاحب نیوز؛ کارشناس مسائل سیاسی شامگاه امروز در مراسم گرامیداشت روز حماسه و ایثار شهرستان خوروبیابانک گفت: شهدا جانشان را برای الگو شدن انقلاب اسلامی در سراسر دنیا فدا کردند تا اسلام گسترش پیدا کزده و زمینه ظهور امام زمان (عج) فراهم شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد علوی با اشاره به ترس دشمنان از نیروهای انقلابی افزود: دشمن از تربیت شهید فهمیده ها و توان جوانان کشور که می توانند قله های علم را فتح کنند می ترسد.

وی انقلابی بودن را لازمه پیشرفت در هر زمینه ای عنوان کرد و گفت: نباید در برابر دشمن منفعلانه عمل کنیم، هرجا انقلابی عمل کرده ایم دشمن را به عقب رانده ایم.

این استاد حوزه و دانشگاه دشمن شناسی را یکی از لازمه های انتخاب درست عنوان کرد و افزود: آمریکا و انگلیس و فرانسه بدون شک دشمن های کشورما بوده و باید با هوشیاری انتخابی داشته باشیم که آن ها را خوشنود نکنیم.

وی افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز از خارج و با کمک پیاده نظام خود در داخل تلاش می کنند که انتخابات ایران را تحت تأثیر قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی، عالم، عادل و با تقوا بودن را از خصوصیات کاندیداهای ریاست جمهوری عنوان کرد و افزود: برای تشخیص فرد اصلح باید گرایش مومنان را نسبت به کاندیداها در نظر بگیریم.

وی افزود: راه دیگر انتخاب اصلح، کنار گذاشتن کسی است که دشمن از انتخاب شدن او خوشحال شده و انتخاب طرف مقابل او است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این که دشمن و غربگرایان جبهه ای علیه نظام اسلامی تشکیل داده اند افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در برابر جبهه غربگرایان شکل گرفته که فراجناحی بوده و وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست؛ این جبهه دغدغه رفع مشکلات کشور را دارد.

وی با اشاره به تهدیدهای نظامی دشمنان علیه ما گفت: دشمن از توان نظامی ایران می ترسد، بغضی که دشمن از انقلاب دارد به آن ها اجازه نمی دهد که در صورت توان حمله لحظه ای درنگ کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی نقشه دشمن برای از بین بردن انقلاب را به دو دسته از بین بردن ولایت و تحت تأثیر قرار دادن مسئولان تقسیم کرد و افزود: مردمی که این همه شهید را فدای انقلاب کرده اند نمی خواهند مسئولان نظام از سرمایه داران و اختلاس گران باشند که بدبینی نسبت به اصل انقلاب به وجود آید.

وی تصریح کرد: کاندیداها در تبلیغات خود وعده ای دهند که در پایان دوره خدمت شرمنده محقق نشدن آن نشوند.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: مردم همیشه در صحنه بوده اند و هرجا نیاز بوده با توان کامل حضور خود را به نمایش گذاشته و از امتحان سربلند بیرون آمده اند.

۲۹ فروردین سال ۱۳۶۷، ۸ نفر از رزمندگان شهرستان خوروبیابانک در منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمدند تا بیشترین شهید شهرستان در این روز تقدیم انقلاب شده باشد و این روز به عنوان روز حماسه و ایثار شهرستان نامگذاری شود.

انتهای پیام/سفیرخور