13
۰۹:۰۲ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۱

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان:

دشمن با برجام به دنبال نفوذ است/ پیروزی ها در عراق و سوریه به برکت نظام اسلامی ایران است

حجت الاسلام غفاری پور گفت: اگر امروز اوضاع عراق تغییر کرده و بسیج و هسته های حزب الله در آنجا و در سوریه و یمن شکل می گیرد به یمن ایران اسلامی و به عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش صاحب نیوز؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اظهار کرد: رهبر اگر الهی باشد یک نعمتی بزرگ بوده و رهبر طاغوتی نیز به جای نعمت، نقمت و بلای بزرگ برای جان و مال انسانها خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین رضا غفاری پورشامگاه پنجشنبه در جمع مردم روستای قهساره اردستان در امامزاده سید علی گفت: دشمنان از اول انقلاب ایران را نشناخته بودند ولی وقتی به سدی بنام ولایت برخورد کرده تازه متوجه شناخت این انقلاب شدند.

وی افزود: دشمنان از جمهوری اسلامی یک ذهنیت داشته که آن هم مثل جمهوری پاکستان خواهد شد؛ با اندکی تغییر به خاطر منافعی که متصور بود، منتظر تغییر نظام بودند.

غفاری پور با بیان اینکه امروز آمریکا در هر کشوری هر کاری بخواهد انجام می دهد، تصریح کرد:  جمهوری اسلامی که در قانون اساسی آن در رأسش ولی فقیه قرار دارد،  این حضور آمریکا را نشدنی کزده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان تصریح کرد: اواخر جنگ تحمیلی که ایران با دست خالی در برابر دشمن ایستاد دشمن متوجه جایگاه ولی فقیه شد.

وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) فرموده اند ولی فقیه شعبه ای ازولایت رسول الله است، تصریح کرد: آنهایی که یاد دارند دیدند که امام خمینی روبروی قائم مقام خود ایستاده  و برای بعد از خود مشکل را حل کردند.

غفاری پور با بیان اینکه نشریه الوطن چاپ کویت  می گوید اولین شرط آمریکا برای تحت فشار قرار ندادن جمهوری اسلامی حذف ولی فقیه  از قانون اساسی  این کشور بوده، تصریح کرد: خیلی ها که آمال و آرزویشان غرب بود برای حذف ولایت فقیه چراغ سبز نشان دادند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه برجام نوعی بازی است، تصریح کرد: دشمنان حرفشان اینجاست که ما چیزی بنام ولایت فقیه نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه هر کس غلطی در نظام جمهوری اسلامی می کند گردن مقام معظم رهبری می گذارد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تا چه اندازه مسئولان را خطاب قراردادند، اما دریغ از یک قدم که برای آن برداشته شود.

غفاری پور با بیان اینکه در خصوص برجام دشمن به دنبال نفوذ است، تصریح کرد:  مردم باید بدانند افرادی وجود داشته که در سخن شعار پیروی از مقام معظم رهبری را می دهند ولی در عمل اینگونه نیست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه اسرائیلی ها به جد دنبال تغییر نظام و حذف ولایت فقیه هستند، تصریح کرد: مردم باید کسی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که امیدش به بیگانه و آمریکا نبوده  و گره ای از کار این مردم باز کند.

وی ادامه داد: اگر امروز اوضاع عراق تغییر کرده و بسیج و هسته های حزب الله در آنجا و در سوریه و یمن شکل می گیرد به یمن ایران اسلامی و به عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/صبح اردستان