1245017
۱۵:۵۸ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۱

در خطبه های نماز جمعه شهرستان لنجان مطرح شد:

فضاسازی علیه شورای نگهبان سازماندهی شده است/ واردات بیش از ۴۰۰ تن کلنگ در شان کشورمان نیست

حجت الاسلام سرافراز گفت: روزهای آینده شاهد هجمه و فضاسازی علیه شورای نگهبان خواهیم بود که به طور یقین این هجمه ها برنامه ریزی و سازماندهی شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ امام‌جمعه فولادشهر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مصلای بزرگ فولادشهر گفت: انتخابات همیشه‌بهار نشاط سیاسی است و تحت هیچ شرایطی نباید با رفتار نادرست خودمان این بهار را به خزان تبدیل کنیم.

حجت‌الاسلام مسعود سرافراز با تأکید بر اینکه در انتخابات پیش رو باید از ایجاد فضای دوقطبی، اهانت و هتاکی خودداری کنیم تصریح کرد: فضای انتخابات در کشورمان باید یک فضای نقد منطقی و منصفانه باشد چراکه در غیر این صورت حقیقت گم‌شده و غوغا سالاری در جامعه حاکم می‌شود.

photo_2017-04-21_09-53-29

وی افزایش بصیرت را لازمه آحاد جامعه دانست و خاطرنشان کرد: روزهای آینده شاهد هجمه و فضاسازی علیه شورای نگهبان خواهیم بود که به‌طور یقین این هجمه‌ها برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی شده است.

خطیب نماز جمعه فولادشهر بابیان اینکه صاحبان سلایق مختلف خطوط قرمز نظام را نشکنند چراکه شکستن این خطوط قرمز مساوی با تفرقه در جامعه است متذکر شد: مقام معظم رهبرى همواره تأکید فرمودند که شورای نگهبان به‌عنوان تنها مرجع قانونى بررسى صلاحیت کاندیداها و فارغ از همه جنجال‌ها ، مُر قانون را مورد تأکید قرار می‌دهد.

وی افزود: نامزدهاى انتخاباتى و هواداران آن‏ها درهرصورت باید در عمل، التزام به قانون داشته باشند و بر همین اساس باید تصمیمات قانونى شوراى نگهبان حتى اگر به ضرر خودشان بود را بپذیرند.

امام‌جمعه فولادشهر با اشاره به اهمیت مقابله با پدیده قاچاق در کشورمان تصریح کرد: دولت باید بیش‌ازپیش توجه خود را به مبارزه با قاچاق معطوف کند تا بتواند با گروه‌ها و باندهاى فاسد اقتصادى برخورد جدى داشته باشد.

حجت‌الاسلام سرافراز بابیان اینکه واردات بیش از ۴۰۰ تن کلنگ و شن‏کِش در شأن کشور ایران نیست تأکید کرد: آمارها حکایت از این دارند که علاوه بر واردات بیل و بیلچه بیش از ۴۰۰ تن کلنگ و شن‏کِش از مبادى ورودى به کشور هدایت‌شده است که باکمال تأسف ارز خارج‌شده براى محصولات اشاره‌شده بیش از یک‌میلیون دلار برآورد می‌شود.

همه ملزم به رعایت قانون و پای بندی به آن هستند/کشور ایران به مسؤولانی شجاع و نترس نیاز دارد

حجت الاسلام فرهنگ هم گفت: با توجه به درپیش بودن انتخابات و مشخص شدن اسامی کاندیداهای انتخاباتی، رعایت قانون و التزام عملی به آن باید در اولویت آحاد جامعه قرار بگیرد.

IMG_7763-316x280

امام‌جمعه باغ بهادران ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مصلای بزرگ باغ بهادران گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قلب تمام ملت برای او ستاد است تا از هر روشی برای نفوذ در کشورمان و دست‌یابی به خواسته‌های شوم خود بهره ببرند.

حجت‌الاسلام علیرضا فرهنگ بابیان اینکه کشور ایران به مسؤولانی شجاع و نترس نیاز دارد تصریح کرد: مسؤولان ما باید بااقتدار از مواضع جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند و نباید از تهدیدهای دشمن ترسی در دل راه بدهند.

خطیب نماز جمعه باغ بهادران با اشاره به رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تصریح کرد: کسانی که می‌خواهند از دشمن بترسند، بترسند اما از طرف مردم نترسند چراکه ملت همیشه درصحنه کشورمان همواره در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار ایستاده‌اند.

وی رعایت قانون و التزام عملی به آن را امری ضروری دانست و تصریح کرد: تایید و عدم تایید صلاحیت نامزدهای شورای شهر بر عهده هیات نظارت است و افرادی نظیر امام‌جمعه فقط جایگاه ارشاد و توصیه برای دقت در تائید افراد است.

امام‌جمعه باغ بهادران بابیان این مطلب که با مشخص شدن اسامی کاندیداهای انتخاباتی، رعایت قانون و التزام عملی به آن باید در اولویت آحاد جامعه قرار بگیرد متذکر شد: آحاد جامعه به‌ویژه نامزدهای انتخاباتی باید در چارچوب نظام حرکت کنند و از هرگونه تفرقه در جامعه بپرهیزند.

خطیب نماز جمعه باغ بهادران با توجه به در پیش بودن سالروز تأسیس سپاه پاسداران تأکید کرد: سپاه در دوران دفاع مقدس به بهترین وجه از مرزهای کشور دفاع کرد و بعد از دفاع مقدس هم در عرصه‌های مختلفی توانمندی‌های خود را به‌خوبی نشان داد.

جفای به شورای نگهبان جفای به مردم ، آرمان‌های انقلاب و شهدا است

حجت الاسلام باقریان گفت: جفای به شورای نگهبان جفای به مردم ، آرمان‌های انقلاب و شهدا است

 

۴۴۴

امام‌جمعه زرین‌شهر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مصلای بزرگ زرین‌شهر گفت: جفای به شورای نگهبان جفای به مردم ، آرمان‌های انقلاب و شهدا است.

حجت‌الاسلام قاسم باقریان تأکید کرد: آحاد جامعه ضمن تمکین به نظر کارشناسی شده و دقیق شورای نگهبان، باید از هرگونه نگاه خصمانه و همسوی با دشمن علیه شورای نگهبان پرهیز کنند.

خطیب نماز جمعه زرین‌شهر بابیان اینکه در تمام دنیا برای تایید صلاحیت افراد در انتخابات، شوراهایی نظیر شورای نگهبان کشورمان وجود دارد تصریح کرد: همه‌ی ما در برابر قانون باید سر تعظیم فرود آوریم و خدای‌ناکرده با نگاه خصمانه به شورای نگهبان، همسو با دشمنان قسم‌خورده انقلاب نشویم و در زمین آن‌ها بازی کنیم.

وی با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: انتخابات ما باید وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن باشد و همه‌ی ما وظیفه‌داریم در تحقق این حماسه مهم و پراهمیت نقش خود را به‌خوبی و درستی ایفا کنیم.

امام‌جمعه زرین‌شهر با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه کشورمان متذکر شد: دشمن برای انتخابات ما برنامه‌ریزی‌های فشرده‌ای طراحی کرده است و اگر بصیرت نداشته باشیم خسارت‌های جبران‌ناپذیری گریبان گیر کشورمان خواهد شد.

حجت‌الاسلام باقریان بابیان اینکه هوشیاری و درایت مردم بارها و بارها کشور را نجات داده است خاطرنشان کرد: هوشیاری و تیزهوشی نیروهای مسلح کشورمان، چشم طمع دشمنان را کور کرده است و همگی شاهدیم که در حال حاضر حتی ناوهای آمریکا به‌جای خلیج‌فارس در اقیانوس هند پهلو می‌گیرند.

انتهای پیام/لنجانا/ث