98
۱۶:۰۳ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۱

امام جمعه اردستان:

کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه رقابت تبلیغات انتخاباتی آغاز شده است، تصریح کرد: کاندیداها در زمان تبلیغات و مناظره ها اخلاق انتخاباتی را مراعات کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ امام جمعه اردستان اظهار کرد: حربه دشمن مبنی بر گزینه روی میز دیگر کارایی نداشته، لذا دشمن از راه اقتصادی وارد شده و مدام دم از تحریم می زند.

حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد جامع  گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار با ارتش بیان کردند، توجه به معیشت مردم توسط معظم له  برجسته شده و بر آن تاکید داشته اند .

وی افزود: شجاعت و استقامت ستودنی مردم ایران توسط مقام معظم رهبری بارها یادآوری شده و اشاره کردند به سخنان مقام معظم رهبری که مسوولان به نیابت مردم از دشمنان نترسند.

دهشیری تصریح کرد: سعی کنید انتخاباتی پرشور و فراگیر داشته باشیم تا دشمنان را مایوس کرده و نگذاریم توطئه خود را عملی کنند.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه دشمنان در عرصه خارجی می خواستند سوریه را متهم به داشتن سلاحهای شیمیایی کنند، تصریح کرد: موضوع باید مشخص شود چه کسی این سلاحها را به کشور سوریه وارد کرده که کشورهایی همچون ایران و روسیه پیگیر موضوع هستند.

وی تصریح کرد:  کشتار کودکان در سوریه انجام می شود و کسی صدایش در نمی آید ولی دو نفر که در فرانسه کشته می شوند صدای حقوق بشرشان گوش فلک را کر می کند .

دهشیری با بیان اینکه دشمنان وحشی هستند و خود را مدافع حقوق بشر می دانند، تصریح کرد: متهم کردن مردم و تروریسم خواندن مسلمانان کار هر روزشان است.

امام جمعه اردستان با بیان اینکه دو انتخابات شورا و ریاست جمهوری پیش رو است، تصریح کرد: هردو مهم بوده و مردم سرنوشت خود را در دو انتخابات رقم خواهند زد.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان در صلاحیتها حرف آخر را می زند، تصریح کرد: افراد ی که مورد صلاحیت برای ریاست جمهوری قرار گرفته اند تقریبا از همه قشری در آنها وجود دارد.

دهشیری با بیان اینکه  رقابت تبلیغات انتخاباتی آغاز شده است، تصریح کرد: کاندیداها در زمان تبلیغات و مناظره ها اخلاق انتخاباتی را مراعات کنند.

خظیب جمعه اردستان با بیان اینکه کسانی که دست اندر کار برگزاری انتخابات هستند رعایت بی طرفی را بنمایند، تصریح کرد: نتیجه انتخابات هر چه بود همه خواهند پذیرفتند.

انتهای پیام/صبح اردستان